banner
  • lonvard
    #16585
    Na most a novigrádi szálat ott hagytam abba, hogy Dandelion elkezdte összerakni a Rozmaring és Kakukkot.

    Priscillát meg elkapja a sorozatgyilkos.
    Tehát visszatérek egy nyomozásból, amiben egy nemesvámpír sorozatgyilkost kellett elkapni, és belekeveredem egy másik hasonló ügybe. Most meg a boncmester nemesvámpír lesz a nagy falat. Asszem elmondhatjuk, hogy Geralt nemesvámpírokra specializálódott. Szépséghiba, hogy ezt a szörnyfajtát nem lehet megölni, mert csak egy fajtársa tudja, szóval majd úgy veszem, hogy szétégettem a hulláját, és nem lesz neki egyszerű összeszedni magát.

    Gwent: szinte mindig a temeri kártyákkal toltam, tetszett Foltestnek az időjárás kártyája, na de viszont most rákaptam a szörnyekre, mert az ő főnöküknek van egy olyan tulajdonsága, hogy bármelyik időjárási kártyát előszedheti a pakliból. Fúúú, ez sokkal jobb. Tehát az a taktika, hogy az ellenség fő erejét időjáráskártyával blokkolom, a másik két kört meg lehozom közeliharci kártyák túlerejével. Illetve hát most már sok egyéb van, megvan a Gaunter O'Dimm teljes pakli az Everec kártyával, tehát van egy nagyon jó sorom az íjászatban, plusz van skelligi vihar kártyám is.