banner
  • PiszkosFred
    #16529
    Az NX sorozat megitelese teljesen szubjektiv, ebbe nem mennek bele. Szamomra egy teljesen konnyen fogyaszthato hetvegi matine volt mind a ket evad, de tudom, hogy masnak ugyanez az elmeny mekkora szentsegtoreskent hatott.

    Nem azt mondtam, hogy a netflix tolja a jatekot egy iranyba. Regen rossz, ezt bizzuk a CDPR-re, barmennyire is elcsesztek a CP-t, meg mindig jobban ertenek hozza, mint a teljes gaming iparag 90%-a. En azt tippeltem, hogy a sorozatban kvazi egy par mondattal felvezethetnek a sztorit, akar egy parbeszed, akar egy flashforward, akar barmi segitsegevel. Keresztpromo, volt mar ilyen, lesz is ilyen, ha mar van 2-3 sorozata a Witcher univerzumnak, miert ne legyen benne egy kis kikacsintas, egy kis utalas, hogy mi tortent a "Farkasok" teljes megszunese/kihalasa utan? Ennyi, se tobb, se kevesebb, kvazi a kellemest a hasznossal osszekotve.

    A kovetkezo 1-2 ev ugyis a Witcher univerzumrol fog szolni (ha csak nem kezdenek el repkedni a bombak, mert akkor a Falloutrol), jon uj jatek, uj sorozat, uj anime, megafenetudjamimeg.