A természet ihlette - Érted kelt életre
  • Shiwo
    #34
    hát, én apósom wifis tévéjével használtam, az is tudja a dolgot, nem kellett külön kütyü... pár percig elvacakoltam vele, míg rájöttem a működésére.. alapból nem engedi kitenni a teló képét, csak bizonyos programoknál adott rá lehetőséget, főleg multimédiás dolgoknál... pl galériában a képet ki tudtam küldeni a tévére, zenét kiküldte és a tévén játszotta le, illetve a videót is kipakolta, bár sajna lehet csak szinkronos filmekkel használható, mert nekem a feliratot nem küldte át... bár csak az eredeti videólejátszóval próbáltam, elképzelhető, hogy másik átküldte volna..

    játék képét nem próbáltam átküldeni a tévére, nem tudom, hogy engedte-e volna..

    értelme mondjuk akkor lehet, ha esetleg a telefont akarod multimédiás központként használni, mittomén 5.1 hangrendszered nincs a gépen, csak a tévén, és arra átügyködni a zenét, nem kell kábelezned.. vagy ha mondjuk az asztali lejátszód nem viszi el a mkv kiterjesztést és telórol játszod a filmet, tévén nézed és nem kell kábelezned...

    de én tuti nem vennék csak azért egy vadi új, spéci tévét, hogy kihasználjam ezt a lehetőséget... majd ha a régi képcsöves téma bedöglik, és újat kell venni, akkor meggondolom a dolgot, de addig felejtős