• Szefmester
    #179
    Nem fogok beszállni az Apple-Andorid vitába, de egy gyors kis történet egy vérfanboy dolgából.

    Melóhelyen a kajánál az asztalnál neki default hogy előveszi a mobilját és nyomkodja, netezi. Egyszer odaadta egy mellettem ülőnek mert egy játékot mutatott. Előtte nem sokkal volt egy kellemes beszélgetés hogy a kijelzője samu-féle és hogy nem kéne ezért rácuppani SJ rotható farkára. Mikor megjegyeztem hogy szép a játék, egyből nekem esett hogy mégis tetszik a kijelzője. Mintha annyira függne egymástól a kettő... A hiányosságok, és azok amiért szidta a többi telefont (legyen samu vagy nokia vagy bármi) azt az ő szeretett telója is produkálta már. Jajj jajj. Mi lesz most vele. Hát persze! Az nem a telefon hibája, hanem az övé mert ezt vagy azt csinálta, míg a többinél a user soha semmit nem baszhat el csak a telefon a szar!

    Most ti is kb ezt csináljátok. Itt már nem Apple vs Android vs Minden más vita megy, hanem vérfanboyok szófosása. Fogadjátok már el hogy van akinek kellenek a korlátok és a központosított világ ahol megmondják mi a jó, másoknak meg a szabadság a lényeg. Én is inkább szabad vagyok. S hogy a másik oldalnak fegyvert adjak: "minden ember szabadon lehet hülye". ;)