• narumon
    #394
    "Remélem, nem zavarja meg az a tény az örömködésed, hogy ennek ellenére se került piacra soha a Vertex 3 Pro, még az Enterprise kategóriában sem..."

    Ennyire hülye vagy? Hol állítottam én, hogy piacra került? Ez saját agyszülemény bakter.
    A folyamat így zajlott:

    1, levente: Iphone szar mert nincs rajta USB3
    2, narumon: Azt mi a szarral használod ki (2011 év eleje)
    3, levente: Hát filmet 2.7GB-ot átmásolt 8mp alatt a mobilról a gépre
    4, narumon: Levente valamit elnéztél szerintem a cache lehet a ludas, mert ekkora sebességgel nem tudsz másolni róla.
    5, levente: Hát márpedig de meg hülyegyerek vagy és képzeld SSD-m van nem holmi szar HDD-m mint neked
    6, narumon: képzeld nekem is SSD-m van (intel)
    7, levente: Ne hazudj te szar akkor is így lehet átmásolni és király usb3 st.
    8, narumon (már pipásabban): legalább ismerd már el, hogy hülye vagy a leggyorsabb SSD most anandtech szerint a Vertex3 pro (és linkeltem a tesztet) és még az sem éri el ezt a sebességet
    9, levente: Ne vagdalkozz már nem létező eszközökkel az OCZ honlapján sincs fent
    10 narumon: bizony itt a teszt az OCZ honlapján meg a hír de tökmindegy mert sebességről beszéltünk akkor még rosszabbul állsz mert a most kaphatók még ennyit sem tudnak sebességben (még linkelted is ahol lehülyézlek, hogy nehogy azt merd állítani, hogy Vertex 3 pro van a gépedben)
    11, Ezután elismered, hogy "csak" 264 (vagy ilyesmi) Mb/sec-el másolt
    12, Ezután én felhívtam a figyelmet arra, hogy ezt sem nagyon hiszem mert nincs olyan SD kártya amiről ekkora sebességgel tudnál másolni
    13, Innentől kiakadtál és szokás szereint én voltam a hazug minden szemét, és rámásztál arra, hogy a vertex3 pro nem létezik
    14, Ekkor léptem le arról a forumról mert ugyanaz volt az érzésem mint most; hogy egy ekkora idiótával fölösleges vitázni főleg amikor ugye a elétartanak egy fehér táblát és csak azért is köti az ebet a karóhoz, hogy de az fekete!

    Most meg korrekten az egész beszélgetést kiforgatod fél mondatokkal, fél igazságokkal, csűröd csavarod és még azt is a fejemre olvasod, hogy rádhagytam a kurva nagy baromságaidat.

    Szóval elmehetsz a jó büdös francba te hazug disznó!