• levente68
    #379
    Nézzük, ki hazudik. Nem a sebességgel volt bajod?
    Íme:
    narumon
    „A másik meg, ne haragudj de annyira nem akarom elhinni, hogy neked otthon Vertex 3 Pro-d van, meg mellé egy olyan rendszer ami át is viszi ezt a sebességet, mert anandtechen egy elég csúcs PC-vel sem mértek ennyit.”

    Most meg ezt állítod: „Azaz 246MB/sec-el nincs is semmi bajom. Csupán az, hogy te azt egy samsung telefonról másoltad.”
    Nem az a bajod, mégis azzal mész bele egy ostoba vitába? Az SSD-ről vitatkozol olyan terepre érve, ahol megint elveszel…ú
    Hülye vagy, nem először kell megállapítanom…

    Tehát a kis ostobaságod:
    én:
    „"Először is, vakegér, Vertex 3-ról beszéltem, abból még nincs Pro."
    narumon:

    Egyrészt van Pro (esetleg nézz utána), másrészt csak arról beszélhetsz mert a síma Vertex 3 Crystaldiskmark szerint csak 297MB/sec-et tud. (és mint tudjuk a mérőprogram ideális állapotot mér)”
    narumon:
    „Ha akkora paraszt vagy, hogy az OCZ honlapját nem vagy képes megnézni arról amiről beszélünk (dehát mit várok el valakitől akitől az objektivitás fényévekre van):

    http://www.anandtech.com/show/4159/ocz-vertex-3-pro-preview-the-first-sf2500-ssd”
    Nos, mint párszor írtam, én megnéztem, nem volt és később se lett az OCZ honlapján…
    Ráadásul, már a te állításod szerint a sima Vertex 3 bőven túlhaladja az általad vitatott sebességet….
    Szóval mértek annyit, amennyivel neked bajod volt, vagy nem mértek annyit, amennyivel neked nem is volt bajod?
    Egyáltalán, volt bajod, vagy nem volt bajod? :o)
    Szerintem, nagyon komoly bajod van, mondom is sokszor: buta, hazug és aljas vagy. Nagyon rossz kombó…



    A másik hazugságodhoz is egy kis emlékeztető: kell-e jailbreak, vagy anélkül is teljesen használható?
    narumon mondja:
    „Most is tartom magam, hogy használhatják és töredelmesen bevallom nekem is csak az miatt van jailbreakelve, mert mostanában egy csomó programot ki kellett próbálnom, és nem szívesen fizettem volna ki egy csomó lovét érte, de megkértek rá, hogy segítsek egy cikket összehozni. Ez az oka és így maradt. „

    Tehát, mikor hogy, amikor azt kell hazudni, nincs, amikor azt, akkor van…
    narumon = HAAAAAZZZUUUUUUUGGGGGGG!!!!!