• levente68
    #369
    narumon: "Ha akkora paraszt vagy, hogy az OCZ honlapját nem vagy képes megnézni arról amiről beszélünk (dehát mit várok el valakitől akitől az objektivitás fényévekre van):

    http://www.anandtech.com/show/4159/ocz-vertex-3-pro-preview-the-first-sf2500-ssd"

    Tényleg ennyire segg vagy? Hiába linkelsz cikket valamiről, ha az utána nem kerül gyártásba. Abban a cikkben egy tokozás nélküli SSD volt, ami, ha piacra, illetve egyáltalán sorozatgyártásba került volna, akkor a Vertex 3 Pro nevet kapta volna.
    De nem került gyártásba, az OCZ honlapjára sem került soha, te mégis ezt állítottad és engem hülyéztél le, mert nem találom a honlapjukon. Én adtam egy linket, szintén Anand oldalára, ahol írják, mi lett, de te csak kötöd az ebet a karóhoz.


    Amikor pedig ez a hazugságod újra terítékre került, ezt írtad:
    #154 narumon:
    „What? Arról az OCZ Vertexről beszélsz ami akkor is a gépemben volt?"

    Nem notit írsz, hanem gépet, majd később, mikor ismét szorulsz, ez a Vertex már a notidba kerül, a gépedbe pedig az Intel SSD.

    Maradj inkább csendben, mert akkor legalább elülnek ezek a dolgok, látod, ez is ült két évet, bár, amilyen hülye vagy, magad kerested ki azt a topikot, amit telehazudtál... így magad ellen szolgáltattál bizonyítékot.

    Lassan összeírom az összes hazugságod és akkor csak egy hivatkozás kell, hogy azonnal képben legyen bárki.