• narumon
    #236
    "Tehát akksi cseréje esetén adatok elvesznek, javasolt a mentés iTunes-szal előtte. Későbbi modelleken is?"

    Szokás szerint magát a rendszert és ökoszisztémát sem ismered. Iphone esetén ugye alap az itunes mentés, feldugod a gépre megcsinálja. Szintén egy plusz pont ugye az átlag androiddal szemben, de ne menjünk most ebbe bele.

    "Karikagyűrűs kiscsaj, okoska, biztos először lát ilyet…
    Csere, ami ugyanolyan, mint a konkurensek esetén, háhá…"

    HAZUDSZ! Nem állítottam, hogy ugyanaz a csere mint konkurensek esetén, megint költesz. Én azt állítottam, hogy CSERÉLHETŐ és NEM bonyolult. Ezen videó alapján neked bonyolult? Hát lelked rajta.

    "Amit bárhol egyszerűen fél perc alatt elvégezhet bárki, aki van olyan ügyes, mint egy kislány... és adott a szerszám, a nyugodt környezet, na meg akksi, amit bárhol megkap. Tehát, a metrón kicseréli két állomás között. "

    Senki nem állított ilyet, megint költesz!

    "Nekem nem is kellene szerszámot venni hozzá, ennél jóval komolyabb munkákhoz se, és neked?"

    Lehet, hogy meglepő lesz neked de elég sok szerszámom van itthon, de ha véletlen valamivel a világon nagyon elakadnék akkor faterom műhelyében valószínűleg a világ létező összes szerszámát megtalálom. (Hint: költői túlzás)

    "Vagy Pista néninek, vagy a tökéletlen USA usernek, aki még ezen video alapján se tudná megcsinálni?"

    Nem nem! VISZONT! Pista néni vagy töketlen USA user az SGS-ben sem cserél otthon akksit hanem szervízbe viszi! Nem nagyon ismered a usereket az már biztos.

    "Ezt linkelted ott. Tényleg ugyanolyan, ahogyan a konkurensek esetén cserélné bárki..."

    Miért költesz olyat ami nem hangzott el?

    "The new iPad was NOT designed to be fixed"

    Nem beszéltünk ipadról ne terelj. IPhone-ról volt szó!