• narumon
    #178
    "Vicces szavak ezek egy olyan embertől (megtisztellek az ember titulussal, pedig megint nem érdemled...), aki az autóját szervizbe viszi izzócserére...."

    Ha azt hiszed, hogy érdekel milyen "titulussal" tisztelsz meg akkor ne fáraszd magad. Legkisebb mértékben sem érdekel, hogy mit gondolsz rólam. Mint ahogy azt sem tudom, hogy jön ide az autóm izzó cseréje (párszor már kibeszéltük - ez mellett is elmész folyamatosan mint egy értelmi fogyatékos! Te nem lehet hogy az vagy?)

    "Ráadásul pont nekem mesélsz, aki aztán nem kevés dolgot szerel szét és össze, koma..."

    Ez megint hogy jön ide?
    Állításod: Nem lehet kiszedni iphone-ból az akksit, ráadásul robbanás veszélyes.
    Állításom: Egyszerűen ki lehet szedni, nem robban nem veszélyes, hiszen ugyanolyan akksi van benne mint a konkurencia készülékeiben.
    Az hogy te mit és hogy szerelsz szét fel sem merült. (szokás szerint te költöd mellé)

    "Vissza az akksira: egy majmot is be lehet tanítani egy akksi cserére - mondjuk egy átlagos szifon-usert kevésbé -, így maradjunk azért annyiban, hogy marad nem cserélhető az akksi, kár ezt ragoznod."

    Oké, legyen neked igazad. Minden iphonet kidobnak ha meghal az akksi.

    "Ahogy elmagyaráztuk, az újabb Apple cuccokban már annyira szervül az akksi, hogy a hulladékfeldolgozást is megnehezítik vele."

    Azért tisztában vagy vele, hogy a konkurencia is ugyanazt az akksit használja ugye?

    "Ez azért probléma - elmondom újra -, mert sokszor sérül kiszerelés közben és ez balesetveszélyes, mert a Li-ion akku heves reakcióba lép levegővel érintkezve."

    Azért tisztában vagy vele, hogy a konkurencia is azt használja ugye? Vagy az speciális sérülésmentes bevonatban van? Mivel sérül jobban az egyik és a másik? Vicces egy gyerek vagy te.

    "Ez egy köztudott dolog régóta, de vitatkozhatsz vele tovább, ha akarsz..."

    Én nem vitatkozom csak (szokás szerint) kijavítom az oltári baromságokat amiket nem szégyellsz leírni.

    "Szóval te inkább a szerelésről ne értekezz."

    Oké mester. Bár nem tudom mitől van neked több jogod ilyenről írni, de hát már kezdjük megszokni, hogy te vagy az isten és amiről te valamit állítasz az ÚGY VAN, ha te valakinek azt mondod, hogy nem szólhat bele akkor azt EL KELL FOGADNI. Ó uram könyörülj rajtam egyszerű halandón.

    "És ne hazudozz olyat, amit én nem mondtam, kérlek!"

    Nem nem, én ilyennel nem élek ez a te szokásod.

    "Hidd el, jobban vágom, miből mit lehet kiszerelni és azt is, melyikhez milyen képességek szükségesek!"

    Tudom te mindenkinél mindent JOBBAN tudsz, ezt számtalanszor bizonyítottad is. Várj! Nem is.