mea.jpg
  • Dante73
    #4086
    Az a baj, hogy EA már rég elszakadt a valóságtól. Itt is. Alapvető problémák voltak, vannak a játékkal, és nem az animációkról beszélek. Hiszen lehetnek gyengeségei egy játéknak. Akkor is, Ha AAA-s cím. És erre mit lépnek, első, vagy második patchben? A "meleg" részét javítják a játéknak... Annyira sokad rendű a dolog, hogy elmondhatatlan, de erőforrást nem kímélve, sokkal fontosabb hibákat meghagyva, már lehet travit találni a játékban... (Vagy valami hasonló, odáig már nem jutottam el, hogy meg is nézzem, egyrészt mert nem is érdekel, másrészt mert 4-5 órai játék után el sem indítottam a játékot, azóta sem)
    Eleve. Már az elején... Miért kellett megölni a pathfindert?
    Mondjuk, játék eleje... A gépen lévő mentésből kinézi a progi, hogy is nézett ki a Shepünk, és indíthatna Ő minket utunkra, miután akár meg is menthetjük, egy földi, vagy valamilyen ismert helyszínen... Hálából berak minket a földi csapatba, ha nem sikerül megmentenie a galaxist, akkor is legyen egy HŐS, aki túléli... Eleve jobban csipázná az ember a főhőst. És, megvan a kikacsintás is, az első három részre... Tudom is én... Valami kis fantázia hiányzott nekem az egészből.