• MANOWAR
    #3
    Hat en nem vagyok egy velemenyen az elottem szolokkal. Legyen az buli, kirandulas, vidampark vagy eppen a mindennapok nekem nem kell 5 MPx-nel (Iphone5 8Mpx) tobb a sajat kis vakujaval (ha kell). Persze hogy jobb egy profi gep, de csak akkor ha igenyem van ra... ami rohadt ritkan fordul elo. Esetleg ha eskuvore vagy nagyobb esemenyre kell egy ilyen gep vagy kamera inkabb... felkeresek egy fotost. Meg igy is toredekebol megvagyok. A masik fele akit profi szinten erdekel a dolog es ki is tanulja a csinjat-binjat annak eszebe sem fog jutni a telefonokhoz nyulni. Sanda gyanum azert van arrol hogy max par ev es amit most hude profi gepnek nevezunk az alap lesz egy teloban - bar itt is megkerdojelezem az ertelmet mert mi a bubanatot fogok csinalni 100 db 150MB profi keppel mert tuti nem alok neki utomunkakat csinalni rajta vagy, hogy osztom meg egy tavoli rokonnal, barattal (internet, pendrive, DVD,... nem jok erre) Szvsz a mobil/kompakt es a profi gepeket felesleges szembe allitani egymassal.