• caius marius
    #29
    Nos szerintem a tartalom fogyasztóknak, lássuk be ők vannak a legtöbben, a tabletnél jobb eszköz nem kell. Ha valaki megállt a a fingóappoknál azt csak sajnálni tudom. De azt szintén csak sajnálom aki nem látja a mobil eszközökben a lehetőségeket. Sőt tovább megyek egyenesen azt állítom, hogy leragadt a fejlődésben. Eleinte én sem értettem mi a poén a táblákban, de aztán véletlen hozzájutottam egyhez, HASZNÁLTAM, és megvilágosodtam! :)
    Igen, láttam én is olyat aki megvette és egy hét múlva szabadult volna tőle, de ez az ember a pc-t sem igazán tudta használni.

    @gforce9
    "Attól, hogy az ittlévők többsége a képernyő tapicskolásában látja az átlagos ember informatiaki jövőjét, még nem lesz így, max az elbutított rétegben."
    Tévedsz a tapicskolás csak egy lépcsőfok! Elbutítottnak pedig nem tartanám magam...

    @usersg
    Nekem úgy tűnik, hogy mindenhol a világon, az online tartalmaké a jövő. Úgyhogy ez az áttöltögetősdi addig fog működni amíg ki nem építik rendesen a mobilneteket, aztán annak is annyi...