• hurkaur
    #7
    Vallalati: itt en se latok sok eselyt, szoval egyetertek.

    Gamerek: szerintem rossz oldalarol kozelited meg a dolgot. A jatekos reteg valamelyest atlagfelhasznalokbol all, akik szeretnek jatszani is. Ha a rendszer nem hatraltatja oket ebben, a gyartok altal szepen lassan atszoknak, mint ahogy eddig is. (xp->windows7)

    MetroUI: a winrt alkalmazasok tablas koncepciora keszulnek, ez nem is kerdes. Ellenben szerintem nemely desktop alkalmazasra akar alternativat is jelentenek. Ilyen peldaul az idojaras, nevnap, tehat fokent a funkcioszegenyebb appok.
    A start menu nekem szemelyszerint bejon, gyorsabb alkalmazasinditast tesz lehetove es rendezettebb, mint az elozo valtozata.

    TabletRT: Kerdes mennyire sikerul nekik desktopon elfogadtatni a win8-at. Ha osszejon, szerintem arukapcsolassal sikeresse tehetik.

    Tablet x86: Itt azon all vagy bukik a dolog, hogy sikerul-e olyan termeket kesziteniuk, ami kepes mindket celkozonseget maradektalanul kiszolgalnia.
    En ketelkedem ebben, de ha osszejon nekik, az osszekuszalja a piacot ujfent.

    Nekem tabletkent peldaul a surface bejon, tesztek utan talan be is szerzek egyet. Holott mekkes vagyok :)