• hurkaur
    #17
    "Ha a gondolatmeneted igaz lenne, akkor XP-VISTA-W7 lett volna a váltás, de vistára nem váltottak, mert abszolúte nem volt meggyőző. Egyelőre úgy veszem észre a win8 sem túl meggyőző asztali fronton."
    A vista-t direkt nem emlitettem, mivel az csak egy felvezeto "bukas" volt a Windows 7 sikerehez.
    Talan a MS pozicionalta rosszkorra, illetve becsulte tul az atlagember gepenek teljesitmenyet, nem tudom. A lenyeg, hogy az akkori gepekre egyszeruen tul korai volt a valtas miatt. forras
    Emlekszem, hogy az akkori gepemen baromi rosszul futott, ellenben mikor 2 evre ra vettem ujat, ugyanolyan reszponziv volt, mint a 7. Tul van/volt misztifikalva, nem volt az olyan szar rendszer, am de kellett egy feketebarany.

    "Főként a net a lényeg, azt meg próbáld ki mondjuk egy 20-22"-os képernyőn fél órán keresztül. Elfáradsz."
    Ezzel nem ertem mire celzol, de egyetertek.
    Otthoni munka miatt nyilvan nem fogom egesznap tapicskolni a kijelzot, mert baromi faraszto lenne. En csak azt mondom, hogy nehany winrt app kivalthatja az egyszerubb desktop alkalmazasokat, asztali kornyezetben (sima nem touch monitorral, egerrel billentyuzettel).