• Caliph
    #7879
    reménykedni azért még szabad hogy lesz ebből valami? :D ha lesz,az egész gamer társadalom jól jár. ha nem ,akkor meg azok szopják be akik pénzt adtak bele.

    volt itt téma,hogy akkor borulhat az egész early access kompcepció,meg hogy indie fejlesztők nem kapnak backerektől pénzt mert mi lesz ha nem készül el
    ezer példa volt már bedőlt early access termékre,meg hogy nem úgy jelent meg ahogy Ígérték,mégis virágzik a koncepció továbbra is
    látom én is h lassan halad,és nagy dolgok vannaqk beígérve,de még hisznek benne az emberek. eldöntitek ti akartok e,vagy kivárjátok mi lesz.
    Én benne vagyok egy kezdő csomaggal,és egy aurora-prospector upgraddel. 150 dollár körül. nem tudom mennyi órám van benne ,de sok. sok bosszankodás a bugok miatt,de nagyon sok jó élmény is.

    Ha azt nézem hogy a dia 4 ért is kiadtam 70eurót és van benne kb 5 óra játék,amivel a storyt végigvittem,és nekem csalódás is volt,ezzel összehasonlítva a star citizennel már jobban elvoltam,és el is leszek sztem.

    Azt is tudom mi folyik free fly idején,szal be sem fogok lépni amíg tart. majd utánna. most elvagyok úgyis mással.