7912
  • Caliph
    #7792
    hú akkor még jó hogy kihasználtam az utsó quant bányászati lehetőségeket.
  • macleody
    #7791
    3.19.live.
  • Caliph
    #7790
    köszi akkor próbálkozom,hátha elcsípek egy szeró restartot vagy crasht aztán utánna hátha :)
  • macleody
    #7789
    Nekem se működött vagy 3 napig, de tegnap tudtam venni egy Roc-ot.
  • Caliph
    #7788
    Szőrös vagy valaki,van mód arra hogy a lorvillen lévő new deal terminált működésre lehessen bírni? összekapartam a pénzt egy szállító járgányra,a Freelancer maxot néztem ki,mert jó nagy a raktér+ROC is belefér ha arra adnám a fejem,viszont csak ott kapható ingame,a terminál viszont nem működik:D

    próbáltam szerver régiót váltani,ott sem működnek.
  • Caliph
    #7787
    olyan lag van,lehetetlen bányászni az eu szerveren :D minden fasza,aztán a kövi másodpercben hatalmasat ugrik a pirosba :D quantnál nem játék mert viszi a hajót ha elpukkan :(
  • Caliph
    #7786
    szépen megvariálják a bányászatot is,a quant bányászatot konkrétan kinyirják ami pozitivum,mert semmi mást nem fúrt senki,csak azt. most lesz más is,kicsit kevesebb profitért,de nem köt a rohanás a quant robbanás miatt,illetve gyorsabban telifúrja az ember a prospit.
    még csak bele - bele szagolgattam,de egyelőre bejön. addig is reméljük hogy nem lesz wipe,és még van egy hét quant bányászatra meg pénz gyűjtésre a régi módszerrel :D
  • macleody
    #7785
    PTU-n már megy az Invictus.
  • Caliph
    #7784
    így van,maj 19-30 invictus és free fly,aki ki akarja próbálni ingyen itt az alkalom.
    igy is szép lag spikok vannak bányászás közben nem esik jól az ugrálós lézer energia,de ezt is átformálják végre a kövi patchban


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.05.08. 17:47:03
  • macleody
    #7782
    A következő már a 3.19 lesz és elvileg 19-ike előtt ki kell adniuk, mert az Invictus akkor kezdődik. Persze megint freefly lesz, szal lehalnak majd a szerók :D
  • Caliph
    #7782
    helló

    hát amit most gameplay szempontjából érzékelsz,az főleg a salvage és és a hozzá tartozó dolgok lesznek,illetve a megmaradó dolgok,ha leteszel egy dobozt valahol vagy elpukkan a hajód akkor a roncsa ott lesz a helyszínen
    a kövi patchban ami most tesztelésben van jön a salvagehoz a fegyók leszerelése a roncsokról és eladása,salvage küldik,3.19meg már a modulok kiszerelését is ígérik a hajók belsejéből

    egy rövig vidi

  • lonvard
    #7779
    Sziasztok. Megvagyok ám, csak az utóbbi hónapokban rengeteget dolgoztam egy jó szar helyen, ami leszívta az energiáimat. Most mondtam fel, és tessék, máris erre evett a fene. Amúgy alig találtam ide, azt is elfelejtettem, hogy az sg.hu-n van a fórum. :D

    Remélem SC házatáján karácsonyra lesz valami. Ennél a játéknál mindig a karácsonyt várom. :D Roadmap-et nézegettem, nem olvastam ki belőle jelentős előrelépést, hozzápakolnak ezt-azt, de semmi grandiózus. Mondhatjuk persze, hogy azért mert már a tartalom kilóra benne van a játékban, illetve mondhatjuk, hogy titkolnak egy csomó mindent. De azért a kérdésem: mire kell most várni? Mi az a nagy durranás, amit én nem olvastam ki a roadmap-ből?

  • s1lkforrent
    #7780
    úúúúú

  • s1lkforrent
    #7779
    vótmá?

  • Caliph
    #7778
    az új salvage küldik elég jól néznek ki. el lehet vállalni küldiket,ami úgy néz ki hogy fizetsz egy roncs lebontásának jogáért. a kisebb hajók 1000 kredit,míg egy hammerhead 50.000 befizetésével lehet a "tiéd"
    így hogy leszedhetőek pl a hammerhead fegyói,és féláron eladhatóak+ még amit leradírozol róla,elég jó kis pénzt lehet begyűjteni. hátránya hogy kell egy nagyobb szállító is amiben elférnek a fegyók,szal inkább két emberes melók lesznek a nagy hajók,ha vultureban gondolkodunk.
  • macleody
    #7777
    Elvileg 3.19-nél nem lesz, de ez a Star Citizen, sose lehet tudni :D
  • Caliph
    #7776
    most akkor már nem lesz előráthatóan több wipe a közeljövőben? elvileg kint a 3.18.2 . (igen,látom hogy már 5 napja,de nem inditottam el a játékot komolyabban amig a wipe hullám elcsitul :) )
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.04.26. 09:23:00
  • macleody
    #7775
    Már be se lehet lépni, várólista van, utána meg 19k-s vagy 30k-s hibakód.
  • Torzonborz
    #7774
    Most csinalok majd uj tutorialt, csak megvarom mig lemegy a freefly, mert ilyen delay mellett nem az igazi :D
  • Caliph
    #7773
    üzire válaszolva,korábban linkeltem a pénzest,de szőrösék csatiját is érdemes követni,itt a link.
    vannak változások ,mert ugye már pár patchel a videó után vagyunk,de az alapok ugyanazok

    A link egy youtube videó,nekem bugosan jelenik meg a közepén a lejátszó gomb,de rákattintva elindul,nem tudom másnál is van e ilyen :D


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.04.15. 16:55:31
  • PiszkosFred
    #7772
    Plusz, mivel tetszeni fog/tetszik mar most, erdemes esetleg a SQ42-vel csomagban megvenni, most picit jobban all az euro az elmult honapokhoz kepest, es igy ket legyet utsz egy csapasra.
  • attila46
    #7771
    Köszönöm a vállaszokat.
  • Torzonborz
    #7770
    mondjuk a 27%os afa, meg a baromi gyenge forint miatt draga nalunk, egyebkent 45 dodo az alapcsolag, az meg minden csak nem sok
  • Caliph
    #7769
    így van,ennél sajnos csak drágább lesz. és amúgyis már a 70 eurós játékok korát éljük,lásd dia 4 és a többit
    és még jobban elkeserítelek: a legolcsóbb mustang kb csak harcra jó,alap szinten,az aurorába bele lehet paszírozni pár ládát pl kezdeti szállító küldikhez,én most egy pisches vagy cutter csomagot vennék. persze az még drágább...legjobb kezdő viszont az avanger titan,még drágábbért :D

    el lehet lenni egy aurorával is,poton pénzből fel lehet fejleszteni aztán lövöldözni vele. ingame egy pisches 400.000 kredit,azt viszonylag könnyen összeszedhető.

    youtubeon találhatsz videókat hogy érdemes kezdeni,pénzt szerezni,én hawkest szoktam nézni,szépen a kezdetektől elmeséli hogy lehet pénzt kukázni alap hajóval is akár. minden idő kérdése persze :)


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.04.14. 21:32:22
  • Borg18754
    #7768
    Ha szeretnél vele játszani akkor érdemes megvenni most, mert később csak drágább lesz.
    Amikor én vettem (2017) akkor kb 14k volt egy alapcsomag, és akkor még több minden volt benne.
    Utoljára szerkesztette: Borg18754, 2023.04.14. 21:11:42
  • attila46
    #7767
    Marha jó ez a játék,,,,a legnagyobb gond, hogy drága ...és marha sok időt igényel....kb az alap csomag egy 20 000ft...,,a legolcsóbb hajóval. Bámulatos mennyi pénzt bevonzott.Kb 10 körül még be is ruháznék rá.....de nem itt indul sajnos...
  • Paladin
    #7765
    Komolyan akarsz pvp-zni fürge gépekkel, vagy versenyezni - két joystick.

    Kipróbálni milyen a játék - egér.
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2023.04.14. 12:56:23
  • attila46
    #7765
    Na ma kipróbálom!Mi jobb hozzá …Joystik v.kontroller…?Repülési alapok könnyen elsajátithatòk?

    Köszi
  • Caliph
    #7764
    azt azért leírták hogy több emberel akarnak tesztelni,mennyire szarja össze magát a rendszer,ezért is a free fly :D
  • Torzonborz
    #7763
    Jah, Zyloh nagy arc :D
  • Paladin
    #7762
    Lehet ezért is hirdettek free fly-t, hogy legyen valaki, aki repked .2-ig is. ;)

    Ezen meg nagyon röhögtem:
    "If you're one of the ones who has said "This is the worst Star Citizen has ever been"...then hold our beer, as we plan to launch a Free Fly event starting Thursday, April 13 through April 20. "
  • Caliph
    #7761
    oh frankó. akkor várjuk a .2-t de azért hétvégén felmegyek repkedni kicsit. nem viszem túlzásba mert úgy is wipe jön megint.
  • Torzonborz
    #7760
    Az mar kijott :D a ff meg attol fugg mennyire javult ettol az infra.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2023.04.13. 10:58:03
  • Caliph
    #7759
    és jön a 3.18.1 is egyúttal
  • Torzonborz
    #7758
    Na, nem kell majus vegeig varnod, ha minden igaz ma este indul 1 hetes freefly.
  • attila46
    #7757
    Nagyon köszi a válaszokat....
  • Torzonborz
    #7756
    Invictus alatt biztos lesz freefly, az május végén szokott lenni, 1 hét ingyen próba lehetőség van ilyenkor. Kövesd az oldalunkat, lásd aláírás, oda ki lesz írva majd.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2023.04.11. 08:33:04
  • Caliph
    #7755
    évente többször szokott lenni free fly,akkor ingyen kipróbálható pár nap erejéig bárkinek. figyeld a honlapot,free fly eventet keresve
    ezen kívül csak csomag vásárlással lehet játszani,kell venni egy starter packot és akkor bármikor kipróbálható az épp aktuális verzió
  • macleody
    #7754
    Gamepack-et kell venni.
  • attila46
    #7753
    Üdv mindenkinek

    Ez a játékot ki lehet valamilyen formában próbálni ...vagy csak ha vásárlok egy hajót?