• lonvard
    #7273
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Komoly van drónjuk? Na akkor én arra várok, hogy az repüljön egyet. :P Ez nem öngól, ez csak azt bizonyítja, hogy van fantáziám. :) Na amikor az felszáll, az nagy esemény lesz.

    Mivel nem vagyok repülő és rakétamérnök, valamint egyéb tudományos munkatárs, remélem megengeded nekem, hogy ne tudhassam, hogy milyen apró tudományos vívmányok rejlenek a marsi autókázásokban. Olyan megvetéssel fröcsögsz, mintha legalábbis alapműveltség része volna. :) Egyébként nyilván te se tudod, csak fantáziálgattál. Én a nagy képet vizsgálom, laikus szemmel, és az az, hogy érdemben haszna nincs a Mars-utazásoknak, mivel túl messze van, nem tudjuk kiaknázni. A Hold is sok nekünk, évtizedekkel ezelőtt abbahagytuk az utazgatást oda. Nem fogunk találni sehol semmi lényegeset. Nem fogunk odaköltözni sem. Semmi nem lesz. Egy dolgot még biztosan meg fogunk tudni csinálni, rá fogja tenni az ember a csizmáját a Marsra. Aláírom, hogy az az emberiség vívmányai témakörben fontos pillanat lesz. De ennyike. Amint az megtörténik, be is fejezzük lényegében. Itt egyetlen kurvafontos dolog van, mégpedig hogy kiépíteni a bolygó köré egy olyan megfigyelő és védelmi rendszert, ami 100%-ban szűri és megsemmisíti a kipusztításunkra alkalmas ojjektumokat.

    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.02.19. 16:40:44