• lonvard
    #6301
    Gyerekek, ez az Élet. Télire felcsaptam őrnek, egy építkezésen vagyok egy lakókocsiban, a munkások már szünetelnek. Egyedül vagyok, a szakadó eső kopog a kocsi tetején, a kisasztal melletti fekvésre is alkalmas ülőgarnitúrán kedvenc pokrócomba bugyolálva magam forró tejeskávé és tea mellett netezem, és persze mire is gondolhatnék, minthogy ez a lakókocsi tök olyan méretben, mint egy drake herald (abban is pont így szoktam gubbasztani hátul az ágyban), és persze az eső miatt olyan mintha a 3.8-ban lennék egy esősebb bolygón. Pont az a feeling, amit egyheraldban akarok majd átélni. :D Kimegyek, vételezek még vizet a mellettem lévő főnökségi lakókonténerből, ami most mobil űrállomásként funkcionál, természetesen tök olyanok ezek a konténerek, mint a bolygókra telepített kereskedelmi depóhelyek. Jobban meggondolom, ez az építkezés meg olyan mint egy készülő bázis. Na megyek srácok, ebben a lakókocsiban annyira van keszon, mint a heraldban, felveszem a szkafandert, aztán ki az esőbe. Akár az LV-426, olyan itt minden. Jut eszembe szürkület van, és az alienek sötétedés után jönnek. Többnyire. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.21. 16:24:43