7923
  • lonvard
    #6243
    Szerintem még vezérlőpult sincs hozzá. Gamepadra rádrótozták az irányokat, azt rábízták egy csajra, hogy "vezesd át szívem a féreglyukon". Ha nem sikerül, ráfogják, hogy azért nem, mert női sofőr. :D

    update: egér+billel csinálta



    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.24. 10:21:12
  • lonvard
    #6242
    Számomra az ArcCorpos citcon volt a csúcs, hatás tekintetében. Addigra már mindenki beleélte magát, hogy ezek nem fognak tudni városokat kreálni, de még egy űrállomást se normálisat. És akkor az aurorával felszállt a skac, és ahogy lassan úsztatott a város fölött, a közönség megőrült alatta, de én is. Számomra az megint csak egy játékfejlesztés-történelmi pillanat volt. Lehet majd csak az utókor fogja értékelni, mint a nagy történelmi eseményeket. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.24. 10:16:00
  • Torzonborz
    #6241
    :D
  • nordan
    #6240
    2049-re képesek is lesznek.....véleményem megint az,hogy túl sok mindent akarnak és egy végetnemérő spirálba rakták magukat ,minket meg egy hintába...............
  • lonvard
    #6239
    Na én most néztem meg, ahogy a carrack átmegy a járaton a Pyroba. Valahogy lemaradtam róla tegnap. :)

    Igen hát úgy rakták bele a carrackot, hogy még nincs kész, ezért számomra most nem ez volt az izgalmas, hanem az a rész amikor a bolyógtervezést magyarázta a srác, és mintha azt taglalta volna, hogy hogyan tudnak részletgazdagabb és magasságra-mélységre is változatosabb, Földhöz hasonló bolygót kreálni. Ez ugye azért lenne fontos, mert az összes ilyen játékban a bolygók azok ugyanolyanok, egy golyóbis, és dombszerű kitüremkedések. Nincsenek benne igazi hegyláncok, nincs normális fauna, égövök, semmi. Szóval ha a srácok képesek lesznek komplex bolygókat összerakni, az megint csak játéktörténelmi lépés.
  • Diopapa
    #6238
    Azért azt vágod, hogy a Carrack még nincs kész? Sok helyen még hiányoznak a textúrák stb....
  • Torzonborz
    #6237
    Legjobb Citcon volt eddig. Nem késtek, a végén volt csak csúszás, nem volt komolyabb technikai gond, nem volt össze vissza ígérgetés. Pyro kivételével gyk minden pár hónapon belül jön.
    A legjobb hír amúgy az ssocsv1 ami már most 3.8-ban érkezik.
  • Hogthar
    #6236
    Ez a féreg járat eléggé adta, bevallom őszíntén nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz vizuálisan, párosítva az űrköddel, levettek a lábamról.
    A dinamikus változó időjárás effektek se lesznek rosszak szerintem.
  • Hogthar
    #6235
    Érdekes ez a Carrack, funkciókban elég gazdag, de a koncepciós rajzokhoz képest elég rusnyára sikerült szegény.
    De legalább lehet benne tárolni egy másik hajót is. :D
  • Torzonborz
    #6234
    Stanton - Pyro jump point



    és Pyro



  • Torzonborz
    #6233
    Microtech









  • Diopapa
    #6232
  • Torzonborz
    #6231
    aha naná
  • Caliph
    #6230
    és mikor jelenik meg ? :D vagy csak megint igérnek egy rakás cuccot amivel tolható az időpont ? :D
  • lonvard
    #6229
    Tehát most jól értem, hogy a Földhöz hasonló komplexitású felszínt próbálnak csapni a bolygókhoz?
  • Torzonborz
    #6228
    Már lement az első demo :D
  • macleody
    #6227
    Már megy. Cicizen
  • lonvard
    #6226
    Citcon: tudunk valamit a kezdési időpontról? Tehát most bármelyik percben kezdődhet, vagy órák kérdése? Mer nem maradnék le az elejéről. Nem mintha tudnám mi van az elején, de akkor se.

    update: lehet 14 órakor kezdődik nekünk, mer időeltolódás vagy mi.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.23. 13:15:38
  • RJoco
    #6225
    Javították már a satellite javítós küldiket?
    Nekem anno csak egyet sikerült megjavítanom, a többinél mindig jött 2-3 kalóz és cafatokra szedték az Aurora-t.
  • lonvard
    #6224
    Az vajon csel, hogy az expón nem lehet carrackot venni? Mármint hogy nem hirdették meg. Mer én most nagyon karrakvárós vagyok, el tudom képzelni, hogy a citconon akarják bejelenteni. Hogy két évet csúszik a tervezése. :D
  • Sith
    #6223
    Amivel jol lehet keresni az a roncskeresés.
    Ha van kis mázlid akkor egy körben fekete doboz, holtestek... Esetleg rakomány vagy elveszett utas
  • Caliph
    #6222
    na most kis hajóval nem feltétle a bounty küldikre kell menni :D nekem is aurorám van,semmi más,és vannak tök egyszerű küldik,mint pl satelit javítás 3000ért,ha szerencséd van még közel is van a satelit,pár hete 5 perc alatt megjártam egy ilyen küldit

    Aztán ha mindenképp bountyzni akarsz,bérelhető hozzá való hajó :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.11.16. 13:52:04
  • lonvard
    #6221
    Mivel sosem lehet tudni hogy szivat meg a játék, szerintem jelenlegi formájában egyszerű dolgokat kell vele csinálni. Például repülni. Ha nekem lenne trackir-em és fasza joy-szettem, akkor gyakorolnám a precíz repülést két joyyal, és imádnám. Ezek nélkül maga a repülés az fapados nekem, így is tudom élvezni, de csak kábé mint egy nyomorék a szabadidős tevékenységet. :D Úgy akarok megtanulni repülni, ahogy azok a repülő akrobaták egy korábban linkelt videóban. És ezt már most nagyon be lehet gyakorolni. Na de mivel nincsenek meg az eszközeim ehhez, egyelőre parkolópályán vagyok.
  • Sith
    #6220
    Nem kell idegeskedni egyrészt bugos mint az állat.
    De egyébként a missionöknél amit tapasztaltam... ami jól fizet és PVE (mojndjuk 5000+) az kis hajóval/egyedül majdnem esélytelen.
    Benyom egy Andromedat vagy hammerhadet... ezeket is le lehet nyomni egyedül kis hajóval is de ez azért már kemény meló... meg lehet kicsit fel kell pimpelni hozzá a hajót (jobb fegyverek stb)
    A sebességgel pedig nagyon csínnyán kell bánni... ha jól emlékszem az "X" a spacebrake ha kell használd...vagy ha nagy gáz van a fékezésnél az is be szokott jönni hogy elfordítod a hajtó és utánégető.... ha nem egy bolygóról van szó akkor érdemes csak kicsit kitérni elmenni mellette és vissza fordulni ha már sikerült normalizálni a sebességet.
  • Hogthar
    #6219
    Sajnálom, hogy ennyire fel tud idegesíteni, javaslom, hogy még várj a tesztelésével, mert tényleg sok a hiba benne, időnként nézz rá hogy áll, vagy kérdezz rá itt aztán ha stabilabb szólunk.
    Sajnos még alpha lépten-nyomon hibába futsz, nem szabad tőle még kész játékot várni.
  • Nomad90Hun
    #6218
    Lehet. Egyelőre belenéztem megint, most épp nem voltak olyan furcsaságok mint korábban. Csak ami feltúrt agyilag, hogy felvettem 1 küldit amiben ilyen lehallgató műholdakat szét kell lőni (skimmereket), és 3x egymás után meg akartam csinálni, elsőre sikerült, de ami feltúrt agyilag, hogy állandóan nekirepülök a dögöknek, és a 3-ik vagy 4-ik kocc után vége a hajónak. Másik felvettem egy olyan küldit is ami hajóharc volt, hát itt vmi cirkálóknak eresztett neki a játék konkrétan megkarcolni nem tudtam őket, úgyhogy 180-as forduló spuri és hagytam a fenébe.
  • Torzonborz
    #6217
    Hmm megcsinálták volna már Mustang rakterét is? Régen ezért kaptak Aurorárt Mustangosok ez tuti. Mondjuk még dobozolós küldik miatt is lehet mert azt is könnyebb Aurorával csinálni. Mindegy, kaptál ideiglenesen még egy ladikot, lehet örülni :D
  • Nomad90Hun
    #6216
    Lol most nézem a felvett taskok tegnapról eltüntek, ezek szerint napi reset van, mert megint ott van a keresd meg Daymar-on az "xy" személyt küldi.

    @Torzonborz

    Biztos, hogy a Mustangon nincs raktér? A konzolon cargora mustang-nál 4-est ír az Aurora-ra meg csak 3-ast dunno what that is btw. raktérméret méjbi?
  • Nomad90Hun
    #6215
    Ahha.
    Am elvállaltam vmi munkát, hogy 1 emberkét kéne megkeresni az egyik hold barlangjában (odafele hálistennek működött a QT), de lemenve a barlangba ott bolyongtam vagy fél órát és marhára nem találom az illető hulláját. Próbáltam rákeresni is a küldire de ezek szerint ezek random generáltak mert a keresett csókának más volt a neve és a hulla helye is amit találtam video abban.
  • Torzonborz
    #6214
    Nincs abban semmi furcsa, Mustangon nincs még raktér, Aurorán van. Így aki előbbit veszi átmenetileg megkapja az utóbbit is emiatt.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.11.15. 18:31:27
  • Nomad90Hun
    #6213
    Yup. Bár valami furcsa okból kifolyólag megkaptam az Aurora-t is.
  • Torzonborz
    #6212
    Milyen ladikod van, Mustang alpha?
  • Nomad90Hun
    #6211
    Tegnap belenéztem 1-2 óra erejéig. Hát nem lettem lenyűgözve eddíg.
    A QT nekem is alig volt életre lehelhető, 3-ból 1x sikerült csak vele utaznom. Ha belépek a mobil glassba a hajóban ülve akkor folyamatosan kinyitogatja becsukogatja a pilótafülkét a játék (aztán ha gondolom épp levetted a sisakot merthát úgyis a gépben vagy akkor pech...), leszálláskor 4-ből 3x egyszerűen nem jelent meg a kiszálláshoz használható menű, így csak katapult használatával tudtam kiszállni a gépből, jah és a padba belesétáló majd ott rángatózva egy helyben járó npc csak a megmosolyogtató hab volt a tortán.... Majd megnézem még 1x a hétvége folyamán de eddíg nálam kasza.
  • wollnerd #6210
    Hát igyekszem inkább nem meglepődni ezeken, de ez a játék még mindig meg tud lepni. :D
    Volt hogy pl. az extraction mode bugosodott be, nem volt halandó beszívni az anyagokat, bármilyen közel álltam a lillás kövekhez. :D
    Sőt, tegnap Prospe-vel egyszer csak eltűnt(ek) a QT destination jelzés(ek) is, hiába választottam új célt ide-oda a star map-on, az útvonal meg lett tervezve, de az marker nem jelent meg, hiába kapcsoltam be a QD-t, és ki, még a hajót is újraidítottam, az sem segített, gondoltam hogy már csak játék újraindítás(belépés) segíthet, de az a szerencse hogy Prospectoron is van ágy. Így könnyen veszteség nélkül meg tudtam oldani :D
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2019.11.15. 16:03:39
  • Torzonborz
    #6209
    Segítek, úgy hívják, hogy bug ;) Asszem 3.7.1-től van ilyen, h néha bejön a karakter generálás akkor is ha már megvan a karid. :D
  • wollnerd #6208
    Tényleg nem volt wipe, csak nem tudom miért kellett újra megszabnom a karakterem, de aztán láttam hogy az egyenlegem is maradt 127e, ahogy volt.
    Sőt a Prospe nem akar visszamenni a bérbeadó gazdájához. :D (Az volt a fura, miután megsemmisült először a ladik, a reclaim-elés után eltűnt a "Rented:" felirat és a visszaszámláló a hajónév alól! :O
    Úgy nézki hogy véletlenül 41 ezer uEC-ért megvettem... :P :D
  • Torzonborz
    #6207
    Nem volt wipe.
  • Hogthar
    #6206
    Valószínű, hogy a frissítés csak a szervereket érintette.
    Vagy valami fontos játékbeli elemen változtattak, vagy valami összegabalyodhatott a szervereken.
    Például valószínűnek tartom, hogy a freefly plusz bónusz hajóid most már nem lesznek elérhetőek.
  • wollnerd #6205
    Belépnék a SC-be, erre bejön a karakterszabás.... Wipe-olták a mentéseket...?
    Nem is vettem észre hogy frissült volna a játék....
  • Nomad90Hun
    #6204
    Nem nem mondanám magam annak. Viszont jobb szeretek mindenféle felhype-olt jutub vidik helyett / mellett írásos véleményt is hallani / látni olyantól aki használja az adott programot.

    @Torzonborz

    Köszönöm megnéztem. Jó látni, hogy van egy normálisan összerakott rajongói weboldal, ami nem 80 éve nem frissített tartalommal van ellátva.
    Jelenleg csorog lefele a játék.
    A videótokkal ellentétben én nem az Aurora-s packot vettem, mert kinézetre nem tetszett az a hajó, Bár a hajók számát elnézve nem hiszem hogy nagyon mellélőttem volna.