10710998_467067493431288_867160675426903
  • 123xyz
    #170
    Az Olivör egy dolog, szerintem viccesebb volt, hogy az első részben amikor legelőször (szerencsére később nem) megemlítették SztÁrling city-t, akkor SztÖrling lett belőle

    Szerintem a szinkron elfogadható összességében, bár Mr Lance hangjával nagyon nem vagyok megelégedve, Oliver megszokható, meg a többiekkel sincs komoly gond. De ez mindig olyan, hogy aki nem látta eredeti hanggal, annak nincs mihez hasonlítani, szóval gondolom nekik teljesen megfelelő lesz a magyar hang.

    Viszont a VÁGÁS nagyon idegesítő, főleg amikor lényeges dolgot vágnak ki. Mert nem azért, de ha valakit éppen sokkolóval vallatnak (ez így nem spoiler, amúgy sem túl fontos a jelenet szempontjából), akkor elég szánalmas kivágni, ahogy a sokkolót a testéhez érintik... DE ha azt vágják ki, hogy valaki HOGYAN HAL MEG , az nagyon bosszantó. Persze mindenki tudja, hogy meghalt, de azért szerintem sokakban felvetődhetett a kérdés, hogy mégis hogyan? És nem a sorozat hibája, hogy nem derült ki számukra, hanem az rtl-é...