• Papichulo
    #78
    "távoli asztalkezelésnél nem látszanak rendesen az ékezetek, sőt, egyes betűk sem. "

    Akkor hogyan lehetseges az, hogy a sajat szovegeidet tudtad ekezettel irni, a tolem idezet reszeket pedig nem? Direkt ideztel ekezet nelkul tolem? Akkor meg miert nem irtad at pontosan, odafigyelve? Miert nem emlitetted sehol, hogy nem pontos az idezet? Miert pont egy kritikus helyen torteno valtoztatas alapjan neveztel hazugnak, holott a valtoztatas nelkul nem allt volna meg a vadad? Megannyi kerdes, ami mind gyengiti a te allaspontodat. A nyomorod a remote desktoppal meg aztan vegkepp nem erdekel en csak a tenyeket mondtam el, ami itt egyertelmu es bizonyitott. Valtoztatasokkal ideztel tolem, majd ebbol kifolyolag vadoltal hazugsaggal.

    Hanyszor kell ezt meg leirnom neked? Miert kinoldsz ezen, amikor egyertelmu az egesz helyzet. Miert hivatkozol te mindenfele homalyos emberekre, itt csak rolad es rolam van szo. Egy menthetetlen szituacioban vagy! Itt nincs ket oldala a dolognak, mivel a vak is latja, hogy mi tortent, leirtam szazszor es bizonyitekokkal tamasztottam ala... egyszeruen nem is ertelek. Egy undorito, hazug ember vagy, pont.

    ps: A tudalekossagot peldaul arra ertettem, hogy egy olyan magyarorszagi irodaba, ami eppenhogy osszehozza az indulashoz szukseges toket, hogy egyetlen MacMini-n "berprogramozas"-t vegezzen, maximalisan felesleges egy 150k HUF erteku UPS... ilyet csak a magadfajta imbecilek probalnak bizonygatni.