• Papichulo
    #72
    "Aha, hogy aztán még a végén abba is beleköthess, hogy te nem ékezetekkel írtál hülyeséget..."

    Ja persze, az ekezetek hianyara oda tudtal figyelni, de a pontos atiratra nem... ja, ja, persze...

    Mindazonaltal abban igazad van, hogy de facto bizonyitani nem tudom a sockpuppeted, ezert is mondtam, hogy ez nagyon, nagyon gyanus, melyet meg mindig fenntartok. Ellenben nalad ott tartunk, hogy meg ebben a threadben is volt olyan dolog, melyet nem tudtal bizonyitani, nemhogy osszessegeben nezve, amilyen szinten szorod a badarsagaidat. Ezzel ellentetben tolem nem tudtal olyat kerdezni, hogy ne tudjak forrast mutatni rola! Hatalmas kulonbseg!

    Erdekel honnan jon a sockpuppet theoriam? Parancsolj:

    Egyetlen ember ertett veled ebben a kerdesben egyet, aki erdekes modon az en hozzaszolasom utan par nappal regisztralt, majd a komment ota sem jelentkezett be tobbet. Ezenkivul - tobbek kozt - pontosan kitalalta ezt az egesz "kezzel atmasolom" copy&paste helyett szituaciot, melyet hozzad hasonloan tudalekos stilusban irt le. Na, ez nekem maximalisan inkriminalo, de bizonyitani valoban nem tudomes nem is akarom, mivel mar igy is megvan rolad a velemenyem. Az viszont minden ketsegen felul all, hogy meghamisitottad az altalam irt szoveget es igy vadoltal hazugsaggal... ezt remekul tudom bizonyitani es ezzel te sem tudsz vitatkozni. Sucks to be you ;)