• efhenrir
    #113
    Nekem fent volt 2-3 hónapig (dreamsparkról), szerintem a csempés dolog ízlés kérdése, de tény, hogy rendesen bekusztomizálva sokkal kényelmesebb és gyorsabb bármit indítani belőle, mint a régi startmenüből. Most visszaraktam a win7-et három okból:
    - az első, hogy a metrós (vagy windows menüs nemtom hogy hívják most) fájl tallózó szisztem ronda és használhatatlan
    - a második, hogy bizonyos fejlesztői környezetek nem működnek még Win8-ra, és nem tudom kivárni, hogy megoldják (pl. a Xilinx ISE nem ment rendesen kompatibilitási módban sem, de a driverekkel, játékokkal semmi bajom nem volt)
    - még nagyon kevés app van win8-ra, pedig a váltásnak éppen akkor lenne értelme, ha mindent tudnék az új csempés szisztem alól csinálni (ami egyébként nekem tetszik), de így, hogy se kényelmes zene/video lejátszó cucc nincs rá, twitter kliensből meglepően jó van de nem a legjobb, stb,stb így nem optimális

    Szóval nekem tetszett, gyorsabb és reszponzívabb, mint a Win7 de még legalább egy évig nem fogom éles rendszerként használni.