Planetary Annihilation avagy a bolygóközi RTS
  • AnarchoiD
    #155
    az egyseglimitnek van ertelme, egyreszt nemlesz kezelhetetlenul lassu a jatek, masreszt ugye usa nem azert brutalis hadero mert x szer nagyobb a haderejuk (aranyosan a meretukhoz kepest) hanem mert 2020 as technologiajuk van es nem a magyar hadereg 1960 as evekbli szinvonala... szal ez igaz a jatekra is ugyanazt a poplimitet/unit cap -et magasabbszintu egysegekkel feltoltve a kisebbszintu jatekosnak eselye sincs... es ez igy van rendjen... ha gazdasagi potencial kell neked, jatsz anno 2070 -el.. ;) es szetfogod szpni az agyad a hattergazdasaggal ;) 2070 multi ugy nez ki, hogy az elso 15oraban megcsinalod hattergadasagot mikozben probalsz eletben maradni ;)

    ezzel szemben PA-ban 4perc utan mar le is csaphatsz (vagy ha bator vagy kockaztathatsz a commandereddel azonnal) mire a jatekban elerned a full poplimitet valszeg mar vege is vana jatekbnak..

    summer saleban josokan megvettek - velemegyutt - a jatekot, mert ami jatszmam eddig volt a human jatekosok a leg easy-bb AI alatt voltak egy kilometerrel (vagy en vagyok tulsagosan HC TA/SC megszalott ;) eddigi kemeny 4 mecsemben mindig en nyertem tobbiek szotyiztak en mar daraltam sorra oket...

    kulon tetszik, hogy a commandert nemlehet elvinni a bolygorol (ha jol lattam) semmit nem er a nagy sereg vagy a planeta kozi birodalom, ha egy kis csapattal kiszedem a commanderet ;)