stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Pares
    #944
    De nem róluk van szó! Továbbmentem garbagebe, úton a sniper felé a szemétdombok közt, ahol három bandita kempingezett a tűz körül. Mintha ott sem lettem volna. Lelőttem az egyiket, lelőttem a másikat, a harmadik gitározott tovább. Megértem, hogy fölöslegesen ne lőjek olyanra, aki nem lő rám, amit még meg is értek katonák esetében, na de banditák? A cordoni bandita tisztítós küldinél is belelőttem hátulról a banditába, nem is reagált. A zombi irtós küldiben először még megindultak felém, de amikor közelebb mentem, egyáltalán nem támadtak, simán kinyírtam őket késsel közvetlen közelről. Arra sem emlékszem, hogy valaha is megtámadott volna valami mutáns vagy vadállat. A kutyák is ignorálnak, hiába megyej el mellettük, a malacok se támadnak, csak ha provokálom őket, sőt még akkor se... Mimdent összevetve eddig a félelmetes hangokon kívül nem találkoztam semmi veszélyes dologgal. Pedig egyszer még egy Bloodsuckert is láttam cordonban, futottam is felé hogy támadjon meg de le se szart és a többi ott kempelő stalkert vagy állatot se buzerálta... eddig eléggé csalódott vagyok, és nem a bugok, hanem főleg az AI állapota miatt.