stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • SaGa
    #663
    Szigorúan magánvélemény, de szerintem semmi gond nincs a a játék kinézetével. DX 10.1-ben minimális röccenésekkel full HD-ben megy e C2D intel 8200-assal 4 GB RAM-mal, 5 éves gépen.
    Egy hajnali (konkrétan a napkelte perceiben) disznóvadászat a régi cordon béli tanya helyén, az ágak között vízszintesen ászűrűődő fényekkel valami fenomenális. Azért az a 10+ éves motos is tud valamit még mindig. Annyira belemerültem a nézelődésbe, hogy az utolsó röfi kinyírt mire észbekaptam.

    Hogy morgás is legyen: a csont probléma Fox kiszabadítása után nálam is előjött, de csak akkor, mikor másodszor futottam neki (az első után kicsináltak a katonák miután visszamentem Szidhez Fox nyomában, majd elmentem a déli őrposzt felé, és nem volt mentésem). Pedig a láb ki van kapcsolva. Még megnézem az F6-F7 beállítást, mert azt is áttettem máshova.