2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Pares
    #674
    Ja, ezt nem tudtam, de az az érdekes, hogy Viper 5-el belelövök az egyikbe egy 3-as sorozatot, és mintha semmi sem történt volna...
  • VincentHW
    #673
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tárgyalhatsz is a vezérükkel, ezért nem lőnek kapásból


    @levy668:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahogy írtam lejjebb; a Sines vezérnek leadtad már a dok-ot amit a banditáktól hoztál el Dark valley-ből? Lehet nincs összefüggés, de nekem ekkor jelent meg újra a csaposnál.
  • levy668
    #672
    Üdv!

    Zseniális lett a lost alpha, tele van még sajna buggal, de nagyon tetszik(amikor az eredeti kijött az sem volt bugmentes sőőőt..., és azt hivatalos csapat fejlesztette )
    Megjön a fizum, megy egy kis donate, mivel a srácok nagyon megérdemlik.
    Ilyen copatós pályatervezéssel már rég találkoztam(pozitív értelemben), nem csak menj az ikonhoz vedd fel A-t, vidd el B-hez, hanem meg kell keresni a dolgokat egy esetleges "labirintusban".

    Viszont lehet, hogy elcsesztem, mivel nem vettem meg az usb meghajtót a bárban, és most nem adja be sehogy(load, save, kilép betölt stb..)

    Valami ötlet? Kellene az kutatólaboros küldihez....
  • mcmoha
    #671
    Innét a második file állítólag megoldja.
  • Pares
    #670
    A Fox megmentéses küldinél másnál sem reagálnak a csákók, akik őrzik? Simán bemegyek a házukba, sőt még egy 3-as sorozatot is beléjük lövök, nem is reagálnak. A következő sorozatra meg azonnal el kezdenek lövöldözni. Kicsit kiábrándító...
  • woy
    #669
    köszönöm :)
  • ntex
    #668
    Javaslom hogy ne használjatok quicksave-t. Más modoknál (SHoC - CoP egyaránt) is előfordul hogy korruptálódik a mentés és egy idő után nem lehet betölteni. Mindig mentsetek rendesen, azzal kisebb esély van rá hogy elakadtok.
  • Herold
    #667
    Nem tudom, nálam azért volt ilyen probléma, mert crash után visszaállt a hibás F5-F8-ra F6-F7 helyett. Nézd meg a beállításokat még egyszer.
  • TOMSILENT
    #666
    A foxos problémára van megoldás? Kimentem, vissza megy és már nem tudok betölteni pályát...pedig se láb és alapból hagytam az F6, F7 kombót.
  • ntex
    #665
    és az miért is probléma? Inkább játszok teljesen újnak tűnő pályákon mint ugyanazokon már 800adszorra is. Szerintem semmi gond nincs azzal hogy kicsit átalakították a pályákat. Sokkal jobb lett így is mint az a puritán, üres alapjáték térképek. Itt legalább tényleg van miért mászkálni, felfedezni. Minden sarokban akad újdonság.
  • Herold
    #664
    Azt hívják tesselationnak? Valóban szép, csak nálam néha a földből (is) jönnek a napsugarak, a Nappal átellenben.
  • SaGa
    #663
    Szigorúan magánvélemény, de szerintem semmi gond nincs a a játék kinézetével. DX 10.1-ben minimális röccenésekkel full HD-ben megy e C2D intel 8200-assal 4 GB RAM-mal, 5 éves gépen.
    Egy hajnali (konkrétan a napkelte perceiben) disznóvadászat a régi cordon béli tanya helyén, az ágak között vízszintesen ászűrűődő fényekkel valami fenomenális. Azért az a 10+ éves motos is tud valamit még mindig. Annyira belemerültem a nézelődésbe, hogy az utolsó röfi kinyírt mire észbekaptam.

    Hogy morgás is legyen: a csont probléma Fox kiszabadítása után nálam is előjött, de csak akkor, mikor másodszor futottam neki (az első után kicsináltak a katonák miután visszamentem Szidhez Fox nyomában, majd elmentem a déli őrposzt felé, és nem volt mentésem). Pedig a láb ki van kapcsolva. Még megnézem az F6-F7 beállítást, mert azt is áttettem máshova.
  • mgabesz87
    #662
    Próbálj meg feltenni egy régebbi nvidia drivert nálam is ezt csinálja új driverrel. (296.10-desktop-win7-winvista-64bit-international-whql)--->ezzel jó volt!
  • VincentHW
    #661
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Bar-ban szerezz be a csapostól egy "X Ray PDA Downloads module" nevű, neonzöld vackot - 8k pénz azt hiszem.
    Mielőtt le akarnád menteni az adatokat a gépről kétszer katt rá az inventory-dban, és innentől már aktívnak kell lennie a letöltő gombnak.

    Én próbáltam megvenni tőle mielőtt még elvittem volna a Sin vezérnek a banditáktól lenyúlt dokumentumot - valamiért nem jelent meg a csapos inventory-jában... többszöri, különböző állás visszatöltés után se... Ahogy leadtam a papírt - vissza - ekkor már ott volt... Lehet nincs jelentősége, és nem függ össze a kettő; mikor először jártam a Barban akkor is láttam nála ezt a cuccot, de később mikor szükség lett volna rá akkor nem jött elő...
  • woy
    #660
  • Herold
    #659
    Garbage-ot jól szétkúrták, rá sem ismerni.
  • grimm13
    #658
    nekem ez egyfajta stalker 2... nagyon sajnáltam hogy nem jött, minden részt kitoltam oda vissza :D
  • moandor
    #657
    A hibáktól eltekintve, köszönöm, hogy újra élvezhetem ezt az érzést. Krónikus időhiányban szenvedek, de ahogy van egy kis időm, elmerülök és élvezem.

    Szóval, szép munka, ha megjön a fizum, megy a Donate, mert megérdemlitek.

    (A patchet meg várjuk majd szeretettel)
  • grimm13
    #656
    jól hangzik!
  • ntex
    #655
    Elsején elvileg így is érkezik az első... Ha tele lennének pénzel akkor sem magától keletkezne a patch hanem meg kell írni.
  • grimm13
    #654
    én újra kezdtem majd lesz valahogy, kár hogy nem egy gazdag kiadó csináltra a modot/ játékot már lenne patch :D
  • tutituti
    #653
    nálam is ez volt.majd holnap tovább szenvedek vele.(eddigi bug amit találtam,az a fegyverszakértő srácnál nem lehet választani mit javítsunk,illetve a modifikációkat úgy aktiváljuk hogy nem a gombra kattintunk hanem a baloldalán a függőleges sávra.Az elején a küldiben leadtam az elveszett kulcsot de nem tűnt el az inventoryból.eddig kb ennyi.)
  • Herold
    #652
    Na ez attól volt, hogy a beállításokat csak kilépéskor menti le az user.ltx fájlba. Crash esetén nem, és nekem még az F6 helyett F5 volt, ami korábban is okozta a crasht.
  • Herold
    #651
    Nálam is ugyanaz történt. Kiszabadítottam Fox-ot, és kidobott. Azóta semmilyen mentést nem tudok visszatölteni, mert kilép.
  • Hecker007
    #650
    bejött köszi!
  • Herold
    #649
    Szuper, köszi.
  • grimm13
    #648
    én szintén a lábcsontos dologgal szenvedek... A szabadítsd ki Fox-to rész után van egy gyors mentésem de nem tudom betölteni mert a töltés végén kidob a hibával, nem segített egyik megoldás sem (new game-et tudok indítani csak attól tartok hogy megint eljutok addig és ez megint előjön megörülök)
  • grimm13
    #647
    öveden kell legyen a lőszer
  • Herold
    #646
    Fegyver probléma: mindegyikhez van lőszerem, mégsem tölti újra a fegyvereket (sem kiürüléskor, sem a beállított gombra). Ez mitől lehet?
  • Herold
    #645
    Rendszergazda módban indítsd.
  • SaGa Jr
    #644
    Másnak is megváltozott a Strelok's Stash feladatban a stash helye? Tudom hol kéne eredetileg lennie, de ott most egy működő ventilátor van ahelyett, hogy a lapátok nélküli, szabadon megközelíthető járat lenne ott. Hová lett átrakva akkor a flashdrive amit meg kéne találni?
  • Hecker007
    #643
    Nekem azon kívül hogy minden indításnál be kell állítanom a grafikát semmi problémám nincs a játékkal.
    Erre tud valaki valami megoldást?
    Win8.1Pro
  • grebber
    #642
    Akkor várjuk a 67 javítást majd amivel játszható lesz ez is
  • setchoo
    #641
    Ha valaki törölte a user.ltx fájlt, mert pálya betöltésnél fagyott, majd játék csinált egy újat. Az új fájlban kézzel kell visszaírni ezeket az értékeket, mert az újra generált user.ltx-ben elkúródik az égbolt beállítása.

    r2_anamorphicLFfactor 1.
    r2_dhemi_count 5
    r2_dhemi_light_flow 0.1
    r2_dhemi_light_scale 0.2
    r2_dhemi_sky_scale 0.08
    r2_dhemi_smooth 1.
    r2_dof -0.400000,1.500000,600.000000
    r2_dof_enable on
    r2_dof_kernel 4.
    r2_dof_sky 0.
  • mcmoha
    #640
  • Herold
    #639
    Az volt a baj! Visszaraktam és most megy. Ezer köszönet, sose jöttem volna rá!
  • Herold
    #638
    Azt átraktam F5 és F8-ra.
  • mcmoha
    #637
    Meg az F6-ot és F7-et nem szabad megváltoztatni.
  • Pares
    #636
    Options》Game》Actor shadow/actor legs. Előbbinél árnyék van a lábak helyett meg hang, utóbbinál lábak hang nélkül...
  • mcmoha
    #635