stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Stalkerplayer
    #2993
    Az alapjáték kapcsán egyszer valahol felhozódott, hogy nehézre sikerült, így utólag javították a nehézségi szintet és könnyebb fokozaton jobban szórnak a fegyverek. Hogy igaz-e nem tudom, de azóta mester nehézségen játszom.
    Valahogy rossz felé sikerült átmennem a monolitosokhoz és nem lehetett velük fegyverszünetet kötni. Nem volt kedvem visszatölteni és ott azon a mapon csúnyán megszenvedtem mire sikerült túljutnom. A következő mapon a katonák voltak szintén felettébb agresszívek, ott döntöttem úgy, hogy nem ár a csata szervó.
    Lehet nekiállok újra az elejétől.

    Hosszú távra hangtompítóst pripyat előtt csak a vintorezt sikerült megszereznem, de a mutánsok ellen katasztrófa, lőszer miatt. Kész csőd mutánsok ellen is használni. Két fegyver + lőszer, meg súly miatt problémás. Nehéz aranyközéputat találni.