stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • mulli1986
    #2935
    Nem akarok videó kritikus lenni, de kb 5 percig bírtam nézni a videódat annyira silány és slendrián a stilusa és szóhasználata. Elhiszem, hogy nem vagy profi, meg valami észak-nyugat magyarországi tájszólással vagy megáldva, de komolyan nem lehet 2 összefüggő és összetett mondatot alkotni? Értem én, hogy ez a fajta videókészítés még az agy megerőltetését se teszi meg, hogy arra koncentrálsz amit a játékban csinálsz, ezért a kommunikációs képesség lecsökken a legaljára, de mivel nem live videót készítesz, így javaslom neked, hogy csinálj egy felvételt, aztán beszélj alá és vágd meg. Így nem lesz 30 percnyi szenvedés a videód, csak 15, de az pörgős lesz és legalább nem az fog lejönni belőle, hogy egy retardált vagy, mert nem tudsz két épkézláb mondatot összerakni...
    Bocs a stílusért, de így este 10-kor ez nekem sok volt....