stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Davebro
    #2438
    Szevasztok ismét!

    Sajnos csak most tudtam visszaülni a játékhoz hónapok óta, és a problémám továbbra is fennál.
    Az a helyzet, hogy egyáltalán nem tudom mivel próbálkozzak, hiszen az egyetlen storyhoz kapcsolódó feladatom az, hogy találjam/öljem meg Lövészt, de ugye ez az elejétöl adott, és jelenleg még nem tudom hol találhatom Lövészt.. A rosztok bár után nem tudok átmenni további területekre, és a csapostól kapott egyetlen feladatom egy husicafat megtalálása, de -ahogy ezt korábban McMoha is említette- ha találok is valahol egy cafatot (!nemtaláltammindenholkerestem!) , nem attól fogok tudni tovább menni, hiszen ez csak egy mellékküldi!

    Az utolsó elvégzett komolyabb feladataim egyike az x18as papírok megtalálása és eljuttatása Petrenkonak, majd utána kiszabadítottam egy Szolgálatost a banditák fogságából!

    Szóval nem tudom hogyanmerretovább!! Tud valaki segíteni?