stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • basho
    #2388
    Én is ezzel a javítással játszom. De azért akadnak benne hibák. Mint most is: "Engine error. Last line in stack trace:
    CDialogHolder::IgnorePause()+3518 byte(s) F:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\bins\xrGame.dll" Éppen a banditák bázisát vettem kezelésbe, és már Szergelyt szabadítanám ki... De nem értem hogyan került a bandita Póker Szergely cellájába. Nem ott van a helye. De maga a játék sem érti, ki is dobott istentelenül, de úgy, hogy még visszatölteni sem lehet sehogyan sem. Megint törölni kényszerülök. Több órás játékot. Na kérem szépen - erről, ilyesmi(k)ről beszéltem, amikor az idő elrablásáról értekeztem itt egy-két napja. Megdöbbent, hogy akadhatnak egyesek, akik EZT nem értették meg!! Úgy hiszem, értő, értelmes emberekhez szólok. De talán tévedtem. Ember vagyok. Úgy hiszem, nagyon ráférne még egy kis javítás erre a játékra. A SHOC is teli van javítgatásokkal, de végül tökéletes, és élvezhető lett. Viszont már Mester szinten sem jelent számomra kihívást, hiszem tökéletesen kiismertem. Az LA viszont ismeretlen. Bárcsak hibamentes lehetne!