stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • basho
    #2375
    Ez csupán egy Termék. Még akkor is az, ha nem került piacra. És a benne lévő hibák miatt gondom-bosszúságom van. Természetesen engem is képes órákra lekötni még így is. Te azt hiszed - "trollkodok". Tévedsz, barátom. Képes voltam egy vadonatúj gépet venni csak azért, hogy EZT a játékot rendesen végigvihessem! Föl tudod EZT fogni?? Hogy ne a gép alacsony teljesítménye okán keljen kudarcot vallanom a játékban. Biztos vagyok abban, hogy nagyon sokan megtettek hasonlókat más játékok esetében is! És nemszeretem, hogy úgy beszéltek erről a játékról, mint egy Szent Tehénről. Ez a játék ne legen már érinthetetlen. Minden gond amelyet fölvetnek a megoldás felé vezet! Miért nehéz ezt megérteni? A játék (termék) nem tökéletes. De egyszer majd azzá lesz. Azonban a régebbi hibái miatt nem lesz az évszázad számítógépes játéka. Ebben mindenki biztos lehet. Pedig megérdemelte volna, már csak a grafikai kidolgozása miatt is! Mert az zseniális. Előttem sok százan elmondták már itt a véleményüket, gondjaikat-bajaikat ezzel a játékkal kapcsolatban. Joggal leszek Haragos, ha az Én véleményem és meglátásom nem kaphatna éppen itt helyet! Még akkor is, hogyha mélyről jövő indulat diktálja. De megismétlem önmagam: ez csupán egy T.E.R.M.É.K. Úgy is kell kezelni.