stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • basho
    #2362
    Nem vagyok lenyűgözve. (Nagyon-nagyon finoman fogalmaztam!) Fárasztó ez a játék. A szórakozás helyett megoldhatatlan problémákat, a sikerélmények helyett kudarcokat kaptam. Nem gratulálok a GSC-nek! (Megint csak nagyon-nagyon finom voltam!). Olykor még a rejtekhelyeket is túlságosan jól elrejtik! Ezt már túlzásnak minősítem. Ezt már nem volna szabad! Igazából - kikérem magamnak! A mentéseket nagyon nehezen veszi be a játék. Ezt mindenki kivétel nélkül megtapasztalta már. Olykor kétszer-háromszor is mentést (F6) kell nyomni, mégpedig igen-igen erőteljesen, ahhoz, hogy a játék bevegye a mentést. És ha netán mégis sikerül a mentés, nagy nehezen, akkor az esetleges visszatöltésnél nem ugyanoda dob vissza a a játék, ahol a legjobb tudásom szerint elmentettem. Ez türterhetetlen! Régi-régi stalker-játékos vagyok. Játszottam még a legelső (sz*r) Stalker-játékkal is. Ha valaki, hát én aztán tudom, hogy szinte percenként ajánlatos menteni, és az elért kisebb-nagyobb részeredményeket erőteljesen ajánlatos nagy mentéssel nyugtázni! De a Stalker fittyet hány az egyszerű mentésekre (F6). A játék verzióm a legújabb, 3. mittudom én micsoda (...), tehát elvileg problémamentes. Ami persze - amint az látható - nem igaz teljesen. De Ezt már Ti is megtapasztaltátok. Most éppen a Borongásnál borongok, mondhatni borult ki a bili, mert nem tudok lejutni a bánya mélyére. Valami elteszi láb alól a karaktert. A T*köm teli van már azzal, hogy órákon át nem jutok semmire ebben a "játékban"! Idegeskedés és Bosszúság - néha azt érzem, kifejezetten ez a GSC célja! És az Időm elrabolása!! Órákról beszélek! Az Életemből!! A GSC nem érdemel köszönetet. Sőt...
    Utoljára szerkesztette: basho, 2016.05.19. 13:21:29