• Balumann
    #184
    Jó hogy belementem ebbe a vitába, nem tudtam, hogy ilyen jól fogok szórakozni :D

    "Agykontrollal? Tudtam hogy szektás vagy basszus, tudtam, tudtam :D"

    Mielőtt ezt beírtad, olvastad dyra üzenetét, hogy ő is gyakorolta? :D
    Az agykontroll nem szekta, én nem vagyok semmilyen szektás, az agykontrollt ráadásul cska könyvből "tanultam", illetve érdeklődtem ismerősöktől, fórumokról.

    "Ezért peregnek le az érvek rólad, neked nem véleményed van hanem vallásod. Ezek után nem is próbállak meggyőzni semmiről, majd térjünk vissza a témára ha kigyógyultál ebből a modern kori babonából."

    Nincs vallásom, erre a véleményre nem is olyan rég jutottam ráadásul. Nem peregnek le rólam az érvek, csak én nem úgy gondolom. Sőt, ahogy egyre kevésbé tudtok értelmes érveket kitalálni, egyre inkább elhiszem, hogy igazam van :D

    "Mostanában gyakran derül ki a "felvilágosult" vitapartnerről aki lenézi a keresztény gondolatokat, hogy egy sokkal durvább elvakult agymosó ideológia lelkes követője..."

    Mit értesz az alatt, hogy "lenézi"? Én nem nézem le, csak nem tartom helyesnek. Ettől függetlenül templomban nem kezdek el erről vitatkozni, csak itt a fórumon (megelőzve a kérdést, igen, járok tmeplomba... énekelni :DD ).