Europa Universalis IV
  • Oltred
    #9765
    Igen, ezt már végig olvastam, sőt a paradox hivatalos fórumát is ahol már azt magyarázzák, hogy miként van programozva a játék, mire kell figyelni a még könnyebb PU létrehozáshoz. (magyaráznom sem kell, hogy a felét nem értettem)
    Attól függetlenül köszönöm, nem vagyok hálátlan.

    S igen, egyet értek veled, az EU3-ban (igaz a Steppe Wolf móddal) a kémkedés is, de úgy egészében lett átgondolva a játék előnyére válva véleményem szerint. Ott aztán tényleg pofátlanul lehetett bármit csinálni. :D

    Na mind1, megszokom ezt is elvégre az akkori helyzetet hivatott lemodellezni bârmelyik részről is beszélünk. Amúgy örök kedvenc, az első rész óta nyomon követem kisebb nagyobb kihagyásokkal a játékot s mint az elődei az EU IV-nek ez is okoz mindig kellemes/kellemetlen pillanatokat. Attól függetlenül mindig próbálom a CK 2 dinasztia hódítàst ide bele csempészni, (az első rész szerintem kidolgozatlan, nem tetszett) de ez már az én agyszüleményem saját szórakoztatás céljából. :D
    Tudom, át lehet menteni a térképet, de ha emlékeim nem csalnak a verzió számra figyelni kell, s amúgy sincs kedvem se időm két játékkal játszani.

    Köszönöm még egyszer a segítséget!

    Oltred