Europa Universalis IV
  • cesar22
    #9454
    Jó lenne tudni hogy pontosan milyen esetekben. Azt tudom hogy az adóssággal rendszeresen, mikor 2-3 k adósság egyik napról a másikra eltűnik, de hogy a siege sebességével is, azt nem tudtam. Régen emlékszem hogy borzasztó béna volt a gép, félbe hagyta a siege-et hogy aztán 1 nap múlva visszaálljon rá, és ezzel resetelje a progresst, és ezt többször is egymás után. Remélem ezt nem úgy próbálták orvosolni, hogy a gép minden siegelnél jóval nagyobb progressről indul. Mert amikor a very hard funkciónál írja hogy milyen előnyöket kapnak az AI nemzetek, ott nincs siege ability, de még army tradition se.

    Egyébként most moszkával játszok, és a dánoknak 1500-ban van egy 4-6-5-4-es tábornokuk. Ez mi a búbánatos fittyfene? Mert a seregét azt leszarom, szétverem, nem probléma. De hogy aztán ilyen párezres zsoldos stackekkel rohangál, és ez a 4-es siege tábornok összevissza teleportál, és mindent bevesz 2 hónap alatt, ez röhej. Én nem is tudom hogy mikor kaptam utoljára 4-es siege tábornokot, szerintem amikor képes voltam még 1700 után is továbbjátszani, még akkor is kellett lőni 3-4-et mire adott egy ilyet, de azelőtt még 3-as siege-est is nagy ritkán ha kapok.