• levente68
    #10
    Nem érted, mit mond.

    Ugyanis igaza van.
    Valahol a hegyekben táborozva, hogyan is küldesz át egy képet a másiknak, ha nincs internet?

    - Á, most ne, majd, ha leértünk a városba és lesz mobilnet, akkor átküldöm, jó? Nekem korlátlan mobilnetem van, te meg pazarold el erre a keretedet, ok?

    Kb. így zajlana a dolog egy szifonos és egy nem szifonos között,hacsak nincs JB.


    A többiek meg azt küldözgetnek egymásnak, amit akarnak, nem érzed viccesnek?
    Ez akkor csúcsosodik ki, ha mondjuk egy nagyobb anyagot adna át valaki a civilizáció peremén:
    -Itt egy kutatási anyag nálam, kéred? Odaadom az SD kártyámat, ne vacakoljunk a lassú BT kapcsolaton, 2GB.
    -Á, nem jó, az enyémben nincs SD kártya foglalat.
    -o_O

    Szóval, kicsit tudj már róla, nem mindenhol van net és nem mindenkinek korlátlan.

    Ugyanaz, ha a helyi rádiót hallgatná valaki, de egyrészt esetleg nincs mobilnet, vagy az a rádió nem hallgatható neten, vagy valaki nem avval intézné el a keretét hipp-hopp. Ez a nagy USA-ban is előfordul ám bőven!

    Nem fér bele az árba az iPhone esetén, másnak meg árban is, meg térfogatban, hardware-esen is és software-esen is...

    Ezeken nem hajlandó az Apple elgondolkozni régóta, illetve dehogynem, csak akkor a nagy stabilitás több komponens miatt veszélybe kerülne.
    De meg fogják tanulni a saját kárukon, megígértem rég.

    Érdekes viszont, hogy egy Apple fan se mondta még, hogy nem kell a 4"-os kijelző....

    Tárgyilagosság.... Mint minden eddigi olyan dolog esetében, amit hiányoltunk belőle és azt a választ kaptuk: az felesleges, nem életszerű, stb....
    Ha meg belekerül: we reinvented!!! LOL

    Azt kell látni, kiesett a gyeplő az Apple kezéből, mára ők utánoznak.

    Ma sem 200 ezer forint, hanem több még a legbutább verzió is, míg a konkurens cégek felszereltebbeket árulnak jóval olcsóbban és az Android komoly lépésekkel halad a stabilitás megszerzésében az összes olyan funkció működése mellett, melyekről iPhone tulajok nem is tudnak, vagy inkább nem akarnak tudni.