• G_ArchAngel #653
    Teljesen mindegy milyen portfoliod van, amig nincs olyan anyag benne, ami oket erdekli.
    Ezt sem te, sem en nem tudjuk, amig nem kerulsz odaig, hogy interjura behivjanak. Akkor talan mar felkeltetted az erdeklodesuket, de komolyabb kreativ allasra nagy esellyel 2-3 koros interjun biztos at kell esned.

    A masik az, hogy London az europai kreativok egyik fovarosa. Ezert irtam azt, hogy mindenki az, mert London idevonz mindenkit, aki kicsit is tud angolul.
    Tudod hany pincert, barista-t, pizzafutart ismerek, akik sajat orszagukban a jobbak koze tartoztak? Az a srac, akirol korabban irtam, egy lakokocsiban lakott a varos szelen es automosoban dolgozott. Pedig otthon valami koztarsasagi elismerese is volt es a legjobbak koze tartozott az Iparmuveszetin (vagy MOME-n, nem emlekszem).

    Szoval legyen benned magabiztossag, de alazat is, mert rohadt nagyokat lehet koppanni. Kreativ szakmaban is megoldas, hogy keresel egy fizetos melot, amibol megelsz, mellette jelentkezel internship-re egy grafikai studional.

    Keszulj a legrosszabbra, hogy mindenhol szetszednek, mint tacsko a labtorlot, de mosolyogva menjel be es gyere ki, mert latni fogjak, ha megtorsz.
    En evekig szoptam, mire epiteszbol olyan fotos lettem, akinek van munkaja annyi, hogy vissza tudjon utasitani felkereseket. Bevallom, volt pillanat, amikor elgondolkoztam azon, hogy ennyi, vagy kihuzom a kabeleket a falbol es nem zavarom a jelenletemmel az emberiseget vagy eladok mindent es Azsiaban fogok halaszni.
    No offense, nem mindenkire ervenyes, de altalaban a kreativ emberek erzekenyebbek a jora es rosszra is, igy konnyen tudunk meggondolatlanul cselekedni, ertve ez alatt kommunikaciot, gazdasagi vagy erzelmi donteseket.
    Lehet evekig nem lesz jo melod, de ha lesz, akkor az nagyon jo lesz. Szar, de ki kell tartani. Hajra!:)