• Rockynhooo
    #637
    Igen-igen. Otthonról meg fogalmam sem volt és én barom arra fele keresgettem szállást. De szerencsére lett itt valamivel bentebb közelebb a civilizációhoz :D De jó mert egy teljesen felújított ház a bérlő 1,5 hónapja adta csak ki és elég jó társaságba kerültem. Egyébként hihetetlen mert a fene sem gondolta volna hogy East-West ham ennyire durva. Pár napot east hamben szálltam meg egy ismerősnél de a putri/szemétdomb jelzőkkel tudnám illetni. Büdös, kosz, szemét mindenhol. A lakások meg tele ezzel az ágy bogárral , illetve mondta hogy nem egy egeret látni szaladgálni az utcán amik a házakba is bemennek persze.

    Lehetséges hogy tudok menni bar backnek egy helyre ahol ismerősöm dolgozik. Nem lenne rossz mert elég jó náluk a tip. Hétfőre derül ki , ha nem sikerül akkor kitchen porteres melót bírok szerezni. Volt ahol személyesen voltam és hívtak volna vissza, meg netről is kaptam már mailt. Kezdő melót tényleg nem annyira nehéz itt szerezni ha valamit gagyog az ember , csak aztán meg is kell ragadni :) Ahol voltam próbanapon ott meg food runner lehetnék, csak sajnos egy újonnan nyíló étterembe keresnek embereket ami még legalább 2-3 hét , sajnos azt meg nem bírom kivárni anyagiak miatt sem meg nem fogok várni a sült galambra persze. Ha meg van a fix meló meg NI akkor meg megyek bankba számlát nyitni. Kíváncsi vagyok mikor jön el az első honvágy/depressziós korszak. De próbálok minél több emberrel kapcsolatot tartani és kiépíteni hogy ne érezzem magam egyedül.