• Rockynhooo
    #573
    Igen így van igazad van. Mindig így mondják a barátaim is akik kint vannak hogy "legalább 1000font legyen a zsebben". Igazából én nem szeretnék kint ragadni, a tervem az hogy most kimegyek szeptember első felében és jövő nyáron jövök is haza aztán irány az egyetem. Röviden a sztorim annyi hogy érettségi után nem jelentkeztem sehova mert nem tudtam mit szeretnék és a szüleim pénzét nem akartam felélni. 3 évet dolgoztam egy helyen BP-n, jövőre beadom a jelentkezést de erre az évre beleőrültem volna hogy 4. évet is ugyanott töltöm. Így jött az ötlet hogy akkor 1év - 10 hónap külföldön. Változatosság , nyelvtudás, új emberek, kihívások. Nem is az anyagi haszonszerzés érdekel csak egyszerűen próbára szeretném tenni magam. Jövőre meg jönni haza. Belevágok ennyi pénzből mert nem tudok sajnos többet szerválni ezért is 1 évet kellet melóznom kb mire összegyűlt. Megpróbálom aztán ha nem sikerül hazajövök de ha mindent beleadok és megpróbálok kint és úgy sem jön össze akkor sem leszek szomorú. Illetve köszi a jó tanácsokat és tanács adást sok új infot meg hasznos dolgokat tudok meg tőletek. Most kezdem majd el a szállás keresést szerintem majd még fogok feltenni kérdéseket. És előre is köszi a segítséget.