Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
-
#390
Azért poén, hogy abban Futurama epizódban az agyatlan amerikai fogyasztást figurázták ezzel ki, a valóságban meg vicceskedő, de tényleges agyatlan fogyasztási szándékot kifejező mém lett belőle. 
Szóval ott tartunk, hogy van belőle pár kép, tudjuk hogy nagyjából Day Z játékmenetre lehet számítani(- talán az agyatlan PVP rész), és emberek simán kidobnának érte 40-50 dollárt akár több mint egy évvel kiadás előtt, csak mert "jónak néz ki". Zombikkal és csöcsökkel tényleg mindent el lehet adni.
Ezt nem feltétlen az itt tapasztaltak miatt mondom, máshol is így állnak a játékhoz. A nyugati játékosokat már látványosan ráidomították a kiadók, hogy mindent látatlanul, kipróbálatlanul vegyenek meg. Nem is csoda, ha nem készülnek többé demók, mégis minek?