• Balumann
    #34
    "Na ennek a csúcs szuper felületnek köszönhetően meg lehet nézni a Windows Phone 7 -es telefon eládásokat. Ilyen az mikor amúgy egy jó rendszerre ráerőltetnek valami hülye fejéből kijött ötletet. "

    A WP7-es telefonok későn jelentek meg a piacon a többihez képest, drágák (főleg a magas hardver alapkövetelmény miatt), és nagyon sok hiányossága, gyengesége van. Sok embernek nem tetszik a metro ui (vagyis inkább az, hogy erre rákényszerít, nincs választási lehetőség), de nem ez a legfőbb oka, hogy ilyen lassan terjed. Fikázni a hozzád hasonlók szokták, akik csak a rosszat keresik minden ilyesmiben. Én is ismerek nem egyet, aki eladta a wp7-es telóját, de nem a metro miatt, sőt...

    "Pl az én életem annyira "semmi", hogy nem szorulok rá arra, hogy percenként lessem a levelezőm és a Facebook fiókot mi több időjárás jelzőt sem használok mert elég ha kinézek az ablakon. Akkor mégis mit pakoljon oda a user?"

    A programok indítóikonjait, parancsikonokat rakod oda akkor, kis kockákba... Amiket gyakrabban indítasz azokat előrehuzogatod, amiket ritkábban, azokat jobbra. Próbáld ki, hidd el nem olyan rossz az...