• mousee
    #6
    Windows 8. A táblák piacán lehet hogy tud nagyot alkotni (mivel a droid eléggé stagnál), de az iPad-et nem tolja le, mert az "trendi", viszont desktopon tuti nem lesz befutó a dolog. A win7 túl jól sikerült, egyszerűen nincs racionális érv a váltásra. Céges szinten legalábbis semmiképp, sok helyen még mindig az XP-t nyúzzák. Otthoni felhasználók pedig... a vérpistikék tuti rámennek majd, de egyelőre csak rosszat hallottam róla, holnap lerántom az RC-t, és meglesem milyen.

    Agymosásos részhez: Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ezt írom, de nekem is kimosta az agyamat az alma. Az elmúlt pár évben szépen fokozatosan gyűjtöttem be régebbi almás cuccokat, és nagyon bejöttek, öröm volt őket használni. Kb 1 hónapja vettem egy macbook-ot, és őrületesen meg vagyok vele elégedve. Ezzel dolgozom, használom szórakozásra, egyszerűen a játékokat kivéve mindenre ezt használom, és nem kímélem a kis dögöt. Stabil, amióta megvan, egyszer indítottam újra (update). Gyors, működik, pöpec, iszonyat sokáig elmegy akksiról. Ha ez agymosás, akkor igen, benyaltam, kimosták a fejem, de nem bántam meg hogy cseréltem.

    @vers: nem gondoltam volna, hogy létezik arakistornál primitívebb ember. Rácáfoltál, de durván.