• alma2
    #1517
    Sose gondoltam volna, majd beteszem az rfactor forumba is, biztos ami biztos :) hogy szep lassan felno a feladathoz a reiza es a formula vee, amit az rfactorba pont a reiza fejlesztett, teljesen hasonlo karakterisztikaju lesz, foleg vezetesi elmenyre. Par honapja amikor probaltam valami iszonyat gagyi erzes volt az ams2-ben vezetni a vee-t rfactor utan, (ami nekem az etalon auto ott, ugy atad minden erzest, huplit, minden vacak kore kb reagalni kell) pont a lenyege veszett el, folyamatos gaz-fek jatek a kanyarban, az erzekenysege stb.
    a VIR palya mindket jatekba benne van, talan a north reszen nyomtam centire megegyeznek. Bar az auto gyorsabb az amsben egy picit, belul is maskepp nez ki (talan ujabb) de rohadtul atjon az erzes, amit az rfactorban kapsz. Persze nem annyira jegentancolos, (ams utan elinditva az rfactort, mar mar talan tulzasba is estek ott) de nagyon hasonloan viselkedik, pillantok alatt be lehet sokallni. Talan olyan mintha az almat hasonlitanam a kortehez, nem tudnek valasztani melyik a jobb, de vegre kimondhatom mindketto finom! szoval batran tegyetek egy probat az uj verzioval.(es mar a formulakat is (mar amelyiket porobaltam jo elmeny vezetni, pont par het assettos formulazas utan, amit sose szoktam, azt kell, hogy mondjam, itt is elmeny mar. Mas elmeny, de ugyanugy vegre jo! pedig de utaltam itt ezeket az autokat.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.12.12. 23:16:50