• messen
    #79
    Én azért vettem ipadot, mert a munkámhoz kell, szórakozásra meg a sarki bisztrót, meg hölgytársaságot "használok". Sokkal egyszerűbb tárgyalásról tárgyalásra járni vele, mint egy laptoppal. Bírja 4 napig teleppel a folyamatos jegyzetelést, bármikor elolvasom a leveleimet, és nem folyik ki a szemem a telón olvasással, valamint a szerződések írásakor azt a három mondatot, amit a sablonban át kell írni, simán átírom vele. Nyilván nem torrentezek vele, és ezért nem kell sokszáz gigányi háttértár sem.

    On Topic: Ez a Surface nagyon tetszik. Az ipaddal az a fő gondom, hogy a windowsos laptopomra nem egyszerű szinkronizálni a tartalmat. Más bajom nincs vele, de ez az MS féle billentyűzet megoldás az érintőképernyővel együtt nekem nyerő. A Metro felülettel sincs gondom. Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem simán működik, és nehezen "tévedek el" benne. Ha valakinek nehézkes a használata, az talán azért van, mert túlságosan megszokta a régi jól bevált utat. Ha lesz rajta UML szerkesztő induláskor, vagy lehet rá tölteni, tuti veszek egyet.