banner
  • Palinko
    #5457
    Igen és ezeket annyira akartam szeretni de nem tudtam, a Divinitynek adtam legtöbb esélyt talán de egyre jobban idegesített hogy guidok mellett kell játszani mert nem sokat segít rajtam a játék. A Pillarsról annyi jöt hallottam az első részt próbáltam de az irányítás katasztrófális volt meg szerintem túltolták a szöveget is. Szeretek olvasni is és gamelni is de inkább társalgásokban mondja el a játék amit szeretne és csak ritkán legyen az hogy itt van 5 oldal olvass paraszt, mert olvasni fekve kényelemben szeretek inkább. Azért a Pillarsnak tényleg kéne még egy esélyt adnom talán mert korán becsuktam úgy emlékszem. Wasteland egyszerűen nem az én világom nem szeretem az ilyen poszt apokaliptikus dolgokat nagyon. A Pathfinderről meg most hallottam először, ránéztem youtubeon jónak néz ki, de ahogy nézem ez is a 4-5 embert irányítsunk vonalra megy rá, az meg nem nekem való. Még a Dragon Age-ben valahogy eltűrtem, de a szerepjáték számomra inkább az lenne hogy 1 valaki szerepét játszom el és én alakítom a személyiségét a játékban, na ez elég nehéz úgy hogy skrizofrén módjára 4-5 embert irányítgatsz, tanuld meg a buildeket etc, én örülök ha valakit ez szórakoztat de tényleg nem nekem való. Persze azt is értem hogy az sem reális hogy Diablo módjára 1 személyes hadsereg az ember, de írjonak jó AI-t jó csapattársakkal jó személyiségekkel (mint mondjuk a Mass Effectbe, bár az AI részébe bele lehet kötni a személyiségek részébe viszont nem, meg ha a saját harcoddal voltál elfoglalva az AI sem volt olyan fájó :D) és akkor hajrá, nem is értem hogy miért nem szakadnak el ettől a csipet-csapattól mikor régen azért több cím is úgy jött ki hogy 1 embert irányítasz. Szóval nem nekem való a classic RPG irány de azt sem szeretem hogy divat lett RPG bélyeget tenni valamire ahol pl változtathatjuk a feleszerelésünk vagy van 2 döntési lehetőségünk a játékban. Valahol a nekem ideális játék a kettő között van.