banner
  • blackfire001
    #5283
    Köszi, ránézek a secret endingre mindenképp!
    Most lvl 37 vagyok, szerintem rámegyek így is, mert jó a buildem. Johnys szálat szerintem kimaxoltam, tesók vagyunk szóval talán azzal nem lesz gond. Az autója valami eszméletlen jó!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Két endingen volt eddig, egy Aldecadós (Panammal lelépünk) és egy Arasakás (visszamegyek leélni a 6 hónapom), Smashert mindkétszer halál nélkül levertem, hihetetlenül jó volt! :D
    Főként karddal játszok, a dash-t kiosztottam az egeremre, szóval alig látnak... :D Ráadásul nagyokat ugrok, és gyors az élet / állóképesség regeneráció is.. Céltudatosan osztottam el a pontokat... :D

    Amúgy moddal volt románcom Judyval is (férfi V), de Panam sokkal odaadóbb szóval őt választottam.. Kértem a segítségét is, jó buli volt de hát sok haverja meghalt..


    Majd írok hogy sikerült, aztán majd félreteszem a játékot és zsoldoskodok pár 'tapasszal' később...

    Amúgy igen, standard megoldás, de egy olyan játékban ahol ennyire nyílt a világ és ennyi mellékküldetés van azért jobb lenne hogy ha folytathatnám a játékot azután is, hogy nincs rajtam nyomás.
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2021.07.05. 09:52:28