• NEXUS6
    #52
    Tényleg zavaró, hogy nem tudod értelmezni amit írtam.

    Mondom mégegyszer érthetően: NEM KONTEÓZTAM! Leírtam, hogy van egy sci-fi ötletem.
    A sci-fi pont ilyen dolgokról szól, mint írtam. Olyan eseményeket, jelenségeket kapcsol össze, amelyek között nincs ismert tudományosan elfogadható kapcsolat. Ettől sci-fi.
    Pl. Han Solo bemegy a kocsmába a Tatooinon. Lehetséges, hogy lesz ilyen ember a jövőben? Igen. Lesz egyáltalán kocsma a jövőben? Nagyon remélem. Lehetséges, hogy van valahol egy kettőscsillag, ami körül van egy földszerű bolygó? Már találtunk hasonlókat. Az ember el fog oda jutni? Na ezt viszont nem tudjuk, meg jelenleg még nem is valószínű, mert nem találtuk még ki a csillagközi utazás eszközét, pedig a SW tele van ilyen szerkezetekkel. Hát kérem ettől sci-fi.

    Meg az is amit írtam. Nem csúsztatás, nem homályos utalgatás, nem mismásolsás, szarkenés, faszkodás, hanem mint írtam: SCI-FI.
    Sajnálom, hogy mint Móriczkának neked mindenről ugyan az jut az eszedbe, de ez Móriczka esetében legalább valami értelmes dolog, te meg rögtön nekiállsz konteózni.

    Capisco?