• Pretorian
    #169
    Ez így van, csak tudod van különbség a véleménynyilvánítás, és az általad is megfogalmazott alattomos trollkodás között. Ha kicsit visszaolvasol kiderül hogy lényegében egy oldalon állunk. Megtámadtam minden, a játékot kritizáló hozzászólást? Nem tettem. Az ilyesmit (véleménynyilvánítást) lehet kulturáltan is csinálni ahogy te is mondtad, illetve lehet trollként is. De ez igaz oda-vissza.
    Én meg a Blizzard fanboy...hát ha látnál, talán el sem hinnéd hogy videojátékokkal múlatom az időmet.
    A szubjektivitásban is igazad van, éppen ezért nem tudok teljesen egyetérteni a két utolsó mondatoddal.
    A globális ízlés folyamatosan romlik, ez is igaz. Tudom, hogy 1 milliárd légy is tévedhet.
    Viszont amit itt sokan egyszerűsítésként vagy butításként fogalmaznak meg negatív felhanggal, az lehet hogy számomra csak egy egyértelmű dizájneri döntés, amire játéktechnikai szempontból már szükség volt. Páff, kezem széttárom.
    És akkor lebutáznak ezek a figurák? Ne már...
    Vesd össze a Diablo és a CoD szakmai megítélését, olvass review-kat független szerzők tollából (ujjából), és kerüld az összes nagyobb fizetett gamer oldalt (IGN, Game Informer, Gamespot stb.).
    Érteni fogod miért állok ki a Diablo mellett.
    Zárójelben hozzátenném sokadszorra, hogy nekem is fáj sok minden a játékkal kapcsolatban.