sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • TomStorm
    #3669
    Ez 300 körüli személy,simán elképzelhető,hogy ez nem reprezentatív (ráadásul egy TES oldalon ahol Pc+mod-ok,látogatottság stb:)

    Én többre tippelnék,itt inkább először is a startig eladott konzoloktól biztosan függeni fog,ugye még ezt se tudjuk.

    Arról kellene szavazás először ki vesz a jövőben pécét és ki konzolt.Itt már érdekesebb mutatók lennének és ehez tudnánk inkább viszonyítani.
    Next-gen tulajok had ne tippeljek hány% veszi majd meg TESO-t de sz.tem sok.
    Szépen le lehetne ezt idővel vezetni.Jelenleg persze azt állítja a nép,hogy PC mivel csak az van mindenkinek arra várja Eso-t de ez az új konzolok kijövetével nagyon változni fog.Nem azt mondom,hogy kezdésnél de idővel megvan rá az esély,hogy átfognak akár pártolni konzolra.

    Az biztos,hogy 3 platform odatesz a népesség eloszlásban majd:-)